Google Chrome буде безпечнішим та розумнішим з новим оновленням

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Наступного місяця Google планує протестувати функцію “Захист від відстеження”, яка обмежить доступ веб-сайтів до сторонніх файлів cookie, що відстежують ваші дії в Інтернеті. Однак до того, як це станеться, Google вмикає нові можливості, які, за його словами, зроблять Chrome для настільних комп’ютерів безпечнішим і розумнішим.

Реклама

Цього тижня Google оголосив, що запускає кілька нових функцій для Перевірки безпеки, Заощаджувача пам’яті та груп вкладок. Три з цих функцій запущено сьогодні, а четверту буде випущено протягом наступних кількох тижнів.

Згідно з анонсом, перевірка безпеки для Chrome на робочому столі тепер буде працювати автоматично у фоновому режимі. Ця функція зможе проактивно повідомляти вам, які паролі були скомпрометовані, чи є у вас шкідливі розширення, чи потрібно змінити дозволи на сайті, і чи використовуєте ви останню версію Chrome. Safety Check також отримує можливість відкликати дозволи на сайті – наприклад, доступ до мікрофону – якщо ви не відвідували сайт протягом тривалого часу.

Щодо Заощадження пам’яті, Google дозволив функції ділитися додатковою інформацією. Тепер вона показуватиме вам, скільки пам’яті можна заощадити, якщо ви зробите вкладку неактивною. Крім того, він повідомить вам, які вкладки слід залишити активними.

Фінальна зміна, яка з’явиться протягом наступних кількох тижнів, стосується функції груп вкладок. Коли вона стане доступною, користувачі зможуть зберігати групи вкладок і мати доступ до них на різних десктопних пристроях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: