Що нового в оновленні Windows 11 22H2 Moment 3, яке вже доступне

UPG

Компанія Microsoft почала примусове поширення оновлення Windows 11 22H2 “Момент 3”, яке представляє низку нових функцій і поліпшень в операційній системі.

На відміну від двох великих оновлень, які щорічно отримує Windows 10, Windows 11 отримуватиме лише одне оновлення на рік. Однак запровадження оновлень “Моменти” гарантує, що нові функції та покращення з’являтимуться протягом року.

Третє оновлення “Моменти” для Windows 11 було випущено 24 травня у вигляді опціонального попереднього оновлення Windows 11 22H2, потім у червні 2023 року воно стало доступним для всіх користувачів, а в липні 2023 року його було випущено в повному обсязі.

Оновлення містить такі нові функції:

 • Живі титри додатковими мовами: Живі субтитри тепер підтримують ще кількома мовами, включно зі спрощеною і традиційною китайською, французькою, німецькою, італійською, японською, португальською, іспанською, датською, корейською та іншими діалектами англійської мови. Цю функцію можна увімкнути у спливаючому меню швидких налаштувань доступності або за допомогою комбінації клавіш WIN + Ctrl + L.
 • Перероблена сторінка довідки по командах голосового доступу в застосунку: Сторінку довідки по командах голосового доступу було перероблено для підвищення зручності використання, вона містить описи та приклади для кожної команди, рядок пошуку для швидкого доступу до команд, а також нові категорії для додаткових рекомендацій.
 • Нові команди вибору і редагування тексту в голосовому доступі: Додано нові команди для виділення і редагування тексту, що дають змогу користувачам краще контролювати вміст.
 • Значок стану VPN: У системний трей додано новий значок для відображення стану VPN-з’єднання.
 • Відображення секунд у годиннику в системному треї: Тепер користувачі мають можливість відображати секунди в годиннику системного трею.
  Швидке копіювання кодів двофакторної аутентифікації: Нова функція додає зручну кнопку копіювання в тости повідомлень для кодів двофакторної аутентифікації.
 • У контекстному меню File Explorer з’явилися поєднання клавіш доступу: У контекстне меню File Explorer додано поєднання клавіш для швидкого виконання команд одним натисканням.
 • Режим кіоску з кількома додатками: Ця функція ідеально підходить для сценаріїв, коли кілька користувачів використовують один пристрій, і дає змогу адміністраторам контролювати, які додатки можуть працювати на пристрої, і блокувати певні функції.
 • Збір дампа пам’яті ядра в реальному часі з диспетчера завдань: Ця нова функція дає змогу усувати неполадки, не припиняючи роботи операційної системи.
 • Адаптивне керування яскравістю залежно від вмісту: Ця функція, що регулює яскравість дисплея залежно від вмісту, тепер доступна на ноутбуках і пристроях “2-в-1”.
 • Сторінка налаштувань концентраторів і пристроїв USB4: Додано нову сторінку налаштувань, що містить докладну інформацію про можливості USB4 у системі та під’єднані периферійні пристрої.
 • Налаштування конфіденційності датчика присутності: Це налаштування дає змогу користувачам контролювати, які програми можуть отримати доступ до датчиків присутності на пристрої.
 • Покращено продуктивність пошуку в “Налаштуваннях”: Оновлення підвищує продуктивність функції пошуку в “Налаштуваннях”.
 • Зміни в поведінці клавіші Print Screen: Дію клавіші “Print Screen” за замовчуванням було змінено на відкриття інструменту Snipping Tool.
 • Обмеження на останні вкладки: Це оновлення обмежує кількість останніх вкладок, що відображаються в Налаштуваннях > Багатозадачність.
 • Покращена хмара і вбудовані пошукові пропозиції: Ця функція допомагає користувачам набирати популярні слова спрощеною китайською мовою за допомогою редактора методів введення (IME).

На додаток до цих функцій оновлення Moment 3 містить низку поліпшень продуктивності, таких як швидша робота після завантаження, поліпшення File Explorer, зменшення заїкання в іграх із мишами з високою частотою звітів, поліпшення панелі завдань, представлення завдань і сповіщень, а також підвищення ефективності й продуктивності Explorer і поліпшення налагодження та представлення даних для розробників.

Оновлення Windows 11 22H2 “Момент 3” демонструє прагнення Microsoft поліпшити роботу з Windows 11, надаючи цінні удосконалення і нові можливості для користувачів – від звичайних користувачів до розробників і геймерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я