Оновлення системи завжди хороше – так вважає більшість. Насправді так і є, але не у всіх випадках. Буває, коли справді оновлення може бути непотрібним, а то й завадити. Назвемо кілька причин, через які слід вимкнути оновлення Windows.
Ну, по-перше, все залежить від бажання користувача. Буває, що людині просто не подобаються зміни, які приходять разом із оновленням. Хоча різні збої у такий спосіб можна виправити.
По-друге, часто буває, що оновлення не встановлюється нормально, а починає зависати, зупинятися, починатися знову і так по колу. Звичайно, відмова від оновлень не вирішить ситуацію повністю, краще взагалі ще раз встановити систему та ретельно перевірити роботу жорсткого диска.
Наступна причина – старий процесор. Чим новіше оновлення, тип новіше мають бути деталі, тобто процесор. Якщо ж він у вас справді старий, то може не потягнути нових версій ОС. У разі необхідно встановлювати програми того часу, якому відповідає процесор. А оновлення краще вимкнути взагалі.
Ну і остання причина – комп’ютер працює гірше після оновлення. Оновлення мають навпаки допомагати ПК працювати краще, адже таким чином багато проблем виправляються. Але часто буває навпаки. У такому разі теж краще відмовитись від нових версій.
Згідно з останньою інформацією від Марка Гурмана у розсилці Power On, у 2025 році оновленої…
Мобільний оператор «Київстар» анонсував оновлення вартості та умов для низки тарифних планів, серед яких «Твій…
Лондонський Апеляційний суд з питань конкуренції почне в понеділок (13 січня) розгляд масштабного колективного позову…
Напередодні релізу Samsung Galaxy S25 стали відомі ціни на новинки для в'єтнамського ринку. Витік інформації…
Згідно з дослідженням Counterpoint Research, у 2024 році люди в середньому перевіряли смартфони 205 разів…
Компанія Honor лише місяць тому представила смартфони серії Honor 300, доступні поки що тільки в…