У Chrome з’явився зручний редактор скріншотів

Час читання: 2 хв.

Якщо ви використовуєте браузер Chrome на своєму Android-пристрої, то, напевно, знаєте про зручний інструмент для створення скріншотів. Google зараз пропонує цю утиліту для настільної версії браузера, але з цінним доповненням.

Реклама

Інструмент створення скріншотів – чудовий додаток до веб-браузера. На даний момент у редакторі не так багато функцій, але згодом розробники обіцяють випускати оновлення і розширити функціональність утиліти.

Увімкнення утиліти та редактора складається з двох етапів, також вам необхідно переконатися, що ви використовуєте збірку Chrome 98. Щоб увімкнути інструмент для створення скріншотів, виконайте такі дії:

  1. Запустіть Chrome та перейдіть на chrome://flags
  2. Знайдіть Desktop Screenshots і виберіть Enabled в меню, що розкривається
    Знайдіть Desktop sharing hub in Omnibox і виберіть Enabled в меню, що розкривається
  3. Перезавантажте Chrome

Потім ви можете зробити скріншот, натиснувши кнопку «Поділитися» в адресному рядку та вибравши параметр «Скріншот». Використовуйте інструмент виділення, щоб намалювати область екрана, яку ви хочете “заскрінити”. Зображення буде збережено в буфері обміну, щоб ви могли вставити його до документа або редактора зображень, але ви також можете натиснути кнопку «Завантажити», щоб зберегти копію.

Можливість робити скріншоти – це добре, але трохи дратує необхідність перемикатися на редактор зображень, щоб вносити базові налаштування, зміни чи доповнення. Google пропонує редактор для Chrome. На даний момент редактор скріншотів можна увімкнути в такий спосіб:

  1. Запустіть Chrome та перейти на chrome://flags
  2. Знайдіть Desktop Screenshots Edit Mode і виберіть Enabled у розкривному меню
  3. Перезавантажте Chrome
Зараз читають  Google скопіює ключову функцію iOS 18 для Android-смартфонів

Тепер можна отримати доступ до редактора, перейшовши за посиланням chrome://image-editor або вибравши параметр «Скріншот» у меню загального доступу, зробивши скріншот і натиснувши «Змінити» .

Google планує додати редактор у версії Chrome для macOS, Windows та Linux, а також у ChromeOS.

За минулі роки Google, як і інші виробники браузерів, усвідомили, що веб-браузер – це більше, ніж просто перегляд веб-сторінок. Додається все більше функцій, деякі з яких є відповіддю на запити користувачів, інші у відповідь на розвиток інтернету.

Додавання утиліти для скріншотів та редактора – лише останні з ряду розробок, що розширюють можливості браузера та можливості користувачів. Оскільки люди все більше і більше часу проводять за використанням веб-браузера та хмарних інструментів, є сенс зробити програмне забезпечення максимально корисним, потужним та багатофункціональним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.