Fortnite повертається на iPhone та iPad без дозволу Apple

138

Як повідомляє BBC, власники iPhone і iPad незабаром знову зможуть грати в популярну гру Fortnite, яку видалили з App Store. Справа в тому, що Nvidia створила нову версію свого хмарного ігрового сервісу GeForce Now, який працює в мобільному браузері Safari. При цьому Apple не зможе отримувати свою частку від продажу ігрового контенту.

В даний момент Epic Games судиться з Apple з приводу видалення гри з магазину додатків App Store. Слухання у справі заплановано на травень наступного року. У документах, які подані до суду, йдеться, що в Fortnite зареєстровано понад 350 млн користувачів, але найбільшої платформою гри є саме iOS (116 млн чоловік). Крім того, у 63% користувачів Fortnite на iOS немає можливості увійти в гру з будь-якого іншого пристрою.

Популярні новини  Знайдено спосіб включити віртуалізацію графічного процесора на відкритих GeForce

Apple не дозволяє завантажувати ігри та програми на свої телефони або планшети через інші магазини додатків. Однак компанія не обмежує список сервісів, які можуть працювати в Safari або інших веб-браузерах, доступних в App Store. В даний час Nvidia пропонує сервіс GeForce Now для комп’ютерів Mac, Windows, Android і Chromebook. Як повідомляє джерело, компанія повинна анонсувати версію для iOS до різдвяних свят. Існує маленька ймовірність того, що Fortnite буде виключений до списку ігор, пропонованих для пристроїв Apple. У грудні минулого року гра була ненадовго видалена з Android-версії GeForce Now. Nvidia і Epic Games від коментарів утрималися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я