У Windows 10 з’явиться аналог AirDrop

Компанія Google продовжує роботу по впровадженню корисної функції Nearby Share. На цей раз, Nearby Share почала працювати в фірмовому браузері Chrome для Windows 10.

На даний момент Nearby Share в Chrome знаходиться в тестовій стадії. Активувати Nearby Share можна тільки у версіях Chrome Dev і Canary за допомогою спеціального прапора на сторінці з іншими експериментальними функціями chrome: // flags. Після включення функції, потрібно перезапустити браузер і зайти на сторінку chrome: // nearby, де буде відображатися список підтримуваних пристроїв, з якими можна обмінюватися файлами.

Для того, щоб скористатися Nearby Share потрібно комп’ютер Windows з підтримкою Bluetooth, а також смартфон Pixel або хромбук. При включеному Bluetooth, комп’ютер та інші пристрої повинні бути розблоковані і перебувати поблизу один від одного.

Технологія Nearby Share прийшла на зміну функції Android Beam і позбулася багатьох її недоліків. Працює технологія в точності, як AirDrop у Apple, і дозволяє легко обмінюватися файлами між пристроями.

На початку липня компанія Google почала поширювати бета-версію технології обміну даними Nearby Share, фірмового конкурента AirDrop, для «обраних» смартфонів на основі Android. У серпні ж Google планує оновити всі сучасні смартфони Android (6.0+), щоб вони підтримували Nearby Share. Функція буде поширюватися як оновлення Google Play Services від Google.

Крім Android, компанія також планує випустити Nearby Share для всіх основних програмних платформ, включаючи macOS, Windows, Linux і ChromeOS. На ноутбуках з ChromeOS функція початку тестуватися з липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я