Порівняли iOS 14 з iOS 13 по часу автономної роботи- результати здивували

Порівняли iOS 14 з iOS 13 по часу автономної роботи- результати здивували
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Перша бета-версія iOS 14 порадувала багатьох користувачів iPhone своєю швидкістю роботи, стабільністю і навіть часом автономної роботи. Високe автономність iPhone під управлінням iOS 14 beta 1 також було підтверджено останніми тестами, в рамках яких нову прошивку, яку тестують порівняли зі стабільною версією iOS 13.5.1.

Порівняли iOS 14 з iOS 13 по часу автономної роботи- результати здивували

Оцінку часу автономної роботи iPhone під управлінням iOS 14 beta 1 і iOS 13.5.1 провів YouTube-блогер iAppleBytes. Він протестував смартфони iPhone SE 2-го покоління і iPhone 11 під керуванням обох прошивок в бенчмарку Geekbench 5.

Порівняння показало, що вже зараз, на стадії першої бета-версії, iOS 14 має підвищений час автономної роботи. iPhone SE 2-го покоління під управлінням iOS 14 beta 1 пропрацював 4 години 12 хвилин, в той час, як на iOS 13.5.1 – 4 години 8 хвилин. На iPhone 11 зафіксована більш значна різниця. Під управлінням iOS 14 beta 1 смартфон протримався 6 годин 40 хвилин, тоді як на iOS 13.5.1 – 6 годин 4 хвилини.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Проте, не всі користувачі iPhone задоволені часом автономної роботи їх смартфонів після переходу на бета-версію iOS 14. У ряду користувачів, навпаки, виникли проблеми з тривалістю роботи iPhone без підзарядки після переходу на збірку тестування iOS 14. Це пояснюється тим, що iOS 14 знаходиться на першій стадії загальнодоступного тестування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.