Приблизний час читання: 4 хв

Порівняння iOS 13.5.1 проти iOS 13.5 – головні відмінності

0
Порівняння iOS 13.5.1 проти iOS 13.5 - головні відмінності

Компанія Apple активно працює над iOS 13, незважаючи на швидкий анонс iOS 14. Слідом за iOS 13.5, що вийшла минулого тижня, компанія випустила iOS 13.5.1. Це невелике оновлення містить в собі «важливі» зміни, які за рекомендаціями самої Apple потрібно встановити всім користувачам.

А яка iOS 13.5.1 в технічному плані? Свіже порівняння iOS 13.5.1 і iOS 13.5 на різних моделях iPhone дало відповідь на це питання.

Порівняння iOS 13.5.1 проти iOS 13.5 - головні відмінності

Порівняння прошивок провів YouTube-блогер iAppleBytes. Він порівняв швидкість роботи iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 і iPhone XR під керуванням обох прошивок. В рамках тестування на смартфонах запускалися популярні додатки і виконувалися різні повсякденні завдання. Це дозволило оцінити «живу» швидкість роботи пристроїв.

Читайте також  Google поліпшить мобільні ігри на смартфонах

Тестування показало, що iOS 13.5.1 не поступається в швидкості iOS 13.5. При цьому, виконуючи ряд завдань iPhone під управлінням iOS 13.5.1 виявлялися швидшими в порівнянні з iOS 13.5. Проте, величезної різниці між прошивками не виявлено.

Що стосується перших відгуків користувачів, то вони в цілому позитивні. Масових скарг на швидку розрядку iPhone або уповільнення не помічено. Однак зазначимо, що деякі користувачі залишилися незадоволені часом автономної роботи iPhone після установки iOS 13.5 і впевнені, що в iOS 13.5.1 ситуація не змінилася. Таких відгуків відносно небагато.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут