Павло Дуров: “Тепер iCloud офіційно є інструментом стеження”

0

Творець Telegram Павло Дуров заявив, що хмарний сервіс зберігання даних iCloud є інструментом для стеження у зв’язку з відмовою компанії Apple шифрувати резервні копії сервісу.

“Тепер iCloud офіційно є інструментом стеження. Додатки, які використовують його для зберігання ваших особистих повідомлень (такі, як WhatsApp), є частиною цієї проблеми”, – Павло Дуров.

Як ми вже повідомляли, компанія Apple відмовилася від наміру дозволити користувачам iPhone повністю шифрувати свої резервні копії після того, як ФБР поскаржилося, заявивши, що такий крок може зашкодити розслідуванням бюро.

Більше двох років тому Apple сповістила ФБР про намір запропонувати користувачам використовувати наскрізне шифрування даних, що містяться в iCloud. Інформація користувача могла б бути в цьому випадку захищена від зломів хакерами, але і сама Apple не мала б можливості отримати до них доступ і передати владі навіть за рішенням суду.

Читайте також  Xiaomi знімає з продажу популярні моделі смартфонів: відома причина

Нещодавно ФБР звинуватило Apple в тому, що компанія не надала належної допомоги регулятору в розслідуванні теракту у Флориді в грудні 2019 року. Втім Apple на це відповіла, що передала необхідну інформацію.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут