Apple пасе задніх у світі 5G

0

Кілька днів тому американський виробничий гігант компанія Apple представила нову лінійку смартфонів iPhone 11, які вже почали критикувати за відсутність будь-яких реальних інновацій. Втім у відданих шанувальників компанії ніяких проблем з новинками немає, їм цілком вистачає поліпшеної камери.

Однак аналітики вважають, що повільність Apple може зіграти з нею злий жарт, а компанія зіткнеться з великими проблемами на найбільшому ринку смартфонів вже в наступному році.

Причина полягає в тому, що перший смартфон iPhone з підтримкою мереж п’ятого покоління вийде тільки через 12 місяців, а попит на ринку на 5G-смартфони буде стрімко рости в осяжному майбутньому.

Читайте також  Вся лінійка Samsung Galaxy S20 вперше позує на камеру

Згідно зі звітом IDC за другий квартал 2019 року, Apple займає п’яте місце на китайському ринку телефонів. Такі компанії, як Huawei, Vivo, Oppo, Xiaomi і Samsung, вже випустили або планують випустити мобільні пристрої з підтримкою 5G в найближчому майбутньому. Тому Apple буде істотно відставати від конкурентів до самого виходу iPhone 5G.

За оцінками, в 2020 році в Китаї буде відвантажено близько 90 мільйонів мобільних телефонів з підтримкою 5G. Перші виробники, які вийшли на цей ринок, отримають можливість зайняти його більшу частину.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут