Криптовалюта Facebook Libra вже стала предметом антимонопольного розслідування

0

Як відомо, у червні компанія Facebook анонсувала криптовалюту Libra — “просту глобальну валютну і фінансову інфраструктуру, яка розширює можливості мільярдів людей”. Поряд з Facebook в число засновників некомерційної групи Libra Association, яка буде контролювати Libra зі своєї штаб-квартири в Женеві, увійшли платіжні системи Visa і Mastercard, і великі інтернет-компанії. В даний час доступний офіційний сайт Libra і документація для розробників, а оборот Libra планується запустити в першій половині 2020 року.

Відразу після анонса чиновники Європейського союзу висловили побоювання, що Libra може стати тіньовим банком і дали зрозуміти, що проект піддасться ретельному вивченню з боку регулюючих органів.

За повідомленням Bloomberg, в Євросоюзі вже розпочате антимонопольне розслідування “потенційно антиконкурентної поведінки” Libra, викликане побоюваннями, що нова валюта і побудована на ній платіжна система незаконно витіснять конкурентів.

Читайте також  MWC скасовано через коронавірус. Що буде дальше?

На думку регуляторів, Libra може створити “потенційні обмеження конкуренції”, використовуючи дані користувачів. Регулятори також вивчають можливу інтеграцію додатків Libra в такі сервіси Facebook, як WhatsApp і Messenger.

Представники Facebook та Європейської комісії відмовилися коментувати повідомлення про розслідування.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут