Розробники показали, як виглядає інтерфейс ОС Fuchsia від Google

940

В останні місяці чуток про операційну систему Fuchsia, яка в найближчому майбутньому має замінити собою інші платформи, стало значно менше, але це аж ніяк не означає, що Google відмовилася від її розробки. За час затишшя Fuchsia хоч і не перетворилася на повноцінну альтернативу Android і Wear OS, але встигла обрости додатковими шарами програмного коду, а також отримала новий інтерфейс, який імовірно ляже в основу мобільного збірки ОС.

Розробники показали, як виглядає інтерфейс ОС Fuchsia від Google

На представлених скріншотах немає нічого, крім класичного рядка введення команд, характерної для попередніх збірок операційної системи. Втім, чекати чогось більшого від преальфа-версії було б дивно. Але навіть в ній вже простежується універсальність і здатність підлаштовуватися під пристрій, на якому її запускають. Зрештою, саме Fuchsia належить стати універсальною платформою, на базі якої будуть працювати всі майбутні пристрої Google.

Розробники показали, як виглядає інтерфейс ОС Fuchsia від Google

Наприклад, те, що ми бачимо вище, — це оболонка Ermine. Вона більш-менш відповідає тому, як повинен виглядати інтерфейс ОС для смартфона. А ось на ноутбуках Fuchsia використовує Armadillo UI і виглядає зовсім інакше, пропонуючи картковий інтерфейс і можливість роботи з декількома додатками одночасно.

Розробники показали, як виглядає інтерфейс ОС Fuchsia від Google

Незважаючи на те, що Google веде розробку Fuchsia вже кілька років і не надто приховує цей факт, пошуковий гігант не поспішає розкривати якісь значущі подробиці про нову платформу. Єдине, що відомо про неї, напевно, — це те, що Fuchsia використовує ядро Magenta, яке забезпечує більш широкі можливості, ніж Linux, що лежить в основі Android, а також здатність працювати на різних пристроях від гаджетів з категорії «розумний будинок» до ноутбуків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я