Інше

Реєструватися на Solana Radar хакатон з фінансуванням понад $4 000 000 та презентувати свій проєкт – найкращий шлях для розвитку вашого стартапу в web3

Share
Час читання: 2 хв.

Другого вересня екосистема Solana відкрила реєстрацію на глобальний онлайн-хакатон Solana Radar, який проводиться на платформі Colosseum, подача проектів відбуватиметься з 2 по 9 жовтня 2024 року. Це вже другий масштабний хакатон цього року з загальним призовим фондом понад $600 000 та можливістю отримати $250 000 у вигляді фінансування для стартапів через програму акселерації Colosseum.

Solana Radar Hackathon — це ідеальна можливість для web3 розробників та стартапів продемонструвати свої проєкти, отримати підтримку наставників і презентувати свої ідеї перед провідними венчурними фірмами на Demo Day.

Основні деталі хакатону

Призовий фонд

Призовий фонд складає $600 000 для переможців у різних треках:

  • Гранд-чемпіон отримає $50 000 та три перепустки на конференцію Solana Breakpoint 2025.
  • П’ять призів у кожному з семи треків: Consumer, DeFi, Payments, DePIN, Gaming, Infrastructure, DAOs & Network States — від $5 000 до $25 000.
  • University Award$10 000 для найкращої студентської команди.
  • Public Goods Award$10 000 для проєкту з відкритим кодом, що приносить користь всій екосистемі.
  • Climate Award$5 000 для проєктів, спрямованих на захист довкілля.

Програма акселерації Colosseum

До 15 команд-переможців хакатону будуть обрані до програми акселерації Colosseum, яка пропонує $250 000 у вигляді початкового фінансування, доступ до наставників і венчурних капіталістів, приватні функції платформи та участь у Demo Day, де стартапи зможуть презентувати свої проєкти перед інвесторами.

Кому варто взяти участь?

Хакатон Solana Radar орієнтований на web3 розробників, підприємців, стартапи на ранніх стадіях і студентські команди. Участь можуть взяти як технічні, так і нетехнічні засновники з різних сфер, разом з маркетологами та дизайнерами. Чекають всі проєкти, які готові інтегруватися з Solana. 

Марк Лецюк, співзасновник українського Solana хабу Kumeka Team, зазначає:
“Проєкт, звісно, може бути на будь-якому етапі готовності. Однак наполегливо рекомендуємо провести інженерний спринт, щоб створити демонстраційну версію. Також корисно буде провести ітерацію на основі початкових відгуків користувачів. Та найголовніше – добре попрацювати над презентацією, вітається відеоформат.”

Як взяти участь?

Реєстрація на хакатон відкрита до 2 жовтня. Подача проєктів триватиме з 2 по 9 жовтня 2024 року.

Щоб зареєструватися переходьте на colosseum.org/radar

Підтримка українських розробників

Українські команди в екосистемі Solana підтримує Kumeka Team — Solana Hub, який допомагає українським стартапам виходити на глобальний ринок, отримувати гранти від Foundation та увагу провідних менеджерів Solana.

Kumeka Team також надає організаційну підтримку, консультації та прямо зараз проводить серію безплатних воркшопів. Більше інформації можна отримати у Discord або Twitter спільноти Kumeka Team.

Подробиці про хакатон українською.

Про Solana:
Solana — це провідна блокчейн-платформа, відома своєю швидкістю транзакцій та низькими комісіями. Місія Solana полягає в тому, щоб зробити децентралізовані фінансові сервіси та технології доступними для всіх.

Про Colosseum:
Colosseum — це онлайн-платформа для хакатонів і акселерації, яка об’єднує найкращих web3 розробників і стартапи для створення нових продуктів в екосистемі Solana.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Проблеми з виробництвом Exynos 2500 змушують Samsung обирати Qualcomm

    Як повідомляє інтернет-видання Gizmochina, інсайдер під псевдонімом Ice Universe заявив, що Samsung оснащуватиме всі моделі…

    16.11.2024

    Титановий iPhone 16 важить майже стільки ж, скільки й сталеві моделі

    Нові моделі iPhone 16 Pro і Pro Max оснащені титановими рамками, що робить їх легшими…

    16.11.2024

    Xiaomi випустила на міжнародний ринок Smart Band 9 Pro: 21 день автономності і ціна 60 доларів

    Офіційна прем'єра нового фітнес-браслета Xiaomi Smart Band 9 Pro відбулася наприкінці жовтня разом зі смартфонами…

    16.11.2024

    Google використовує штучний інтелект для боротьби з шахраями

    Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…

    16.11.2024

    Samsung випустить легкий і тонкий Galaxy S25 у відповідь на чутки про iPhone 17 Air

    Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…

    16.11.2024

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024