Інше

Що таке Кіберспорт у CS у 2024 році

Share
Час читання: 2 хв.

Кіберспорт з дисципліни Counter-strike 2 на даний період часу складається зі змагань між командами, які включають 5 гравців. Нововведенням від компанії розробника стало запровадження системи MR12. Абсолютно всі матчі проводяться до 12 раундів (за винятком матчів з рівним рахунком, у такому випадку проводиться додатковий час, в якому команда повинна виграти 4 раунди з 6 для того, щоб досягти перемоги). Якщо вас цікавлять ставки на спорт, рекомендуємо компанію GGBet .

Команди поділяють на 4 рівні

Tier-1. Команди, які знаходяться на даному рівні, найчастіше мають багаторічний досвід роботи з професійними гравцями та турнірними операторами, а також велику базу фанатів.

Tier-2. Це проміжний рівень, який складається з команд, які прийшли з Tier-3 рівня або впали з Tier-1. Команди, які перейшли з Tier-3 рівня, мають незначний вплив на професійній сцені через малу кількість досягнень та невелику базу фанатів. Але в Tier-2 можуть потрапити команди і з Tier-1, оскільки в команді може початися перебудова або конфлікт між гравцями або гравцем і тренером.

Tier-3. На цьому рівні зазвичай представлені команди, які або тільки створили свій склад змагання, або через брак бюджету не можуть дозволити собі більш висококласних гравців.

Tier-4. Команди зазвичай організувалися за домовленістю випадкових гравців. Такі склади найчастіше не мають тренера і грають лише кваліфікаційні турніри, щоб здобути хоч якусь впізнаваність та вагу на професійній сцені.

Турнірні оператори

Я особисто поділяю турнірних операторів на дві категорії: великі та малі. До великих організаторів турнірів я віднесу такі компанії, як ESL, Blast, IEM, PGL. До малих належить велика кількість турнірних операторів, оскільки призові на турнір у рази нижчі, ніж у топових турнірів, але також є свої лідери. Наприклад: CCT, BetBoom, ESEA Advanced, Thunderpick , Pinnacle та багато інших.

Призові великих турнірів можуть досягати 2000000 $. За перше місце на великому турнірі команда може отримати від 100000-1000000 $. На невеликих турнірах призові можуть починатися від 1000-50 000$. За перше місце команда може одержати до 30 000 $. Так звані місцеві турніри, які відбуваються, наприклад, у комп’ютерних клубах, можуть мати призовий фонд до 2000$.

Кваліфікаційні відбіркові на великі турніри.

Якщо проходять відбіркові змагання на великі турніри, серед команд є розділення на регіони. Наприклад, найближчим часом розпочнуться відбіркові ігри на головний турнір року Major (чемпіонат світу). На таких кваліфікаціях поділ відбувається на такі групи як: Європа, Азія, Північна Америка та Південна Америка, Південна Африка та Близький схід, Океанія.

Також Кваліфікації бувають відкритого та закритого типу. На відкриті кваліфікації можуть потрапити усі охочі. А от на закриті відбіркові команди потрапляють або вигравши слот на відкритих кваліфікаціях, або на запрошення від турнірного оператора.

Заробіток кіберспортсмена

Головним доходом професійних гравців є договір з організацією, але може становити лише малу його часть. Бо ж заробіток відбувається ще на рекламних контрактах. Також гравці отримують відсотки з їх іменних наклейок з Major (чемпіонат світу), такий дохід може сягати 1 000 000$ і вище. Багато професіоналів займаються стрімінгом (проведення прямих трансляцій) для своєї аудиторії, яка може жертвувати якісь суми самому гравцю, як заохочення за його рівень гри. Так, у недавньому інтерв’ю гравець STYKO розповів, що за рік заробив приблизно 460 000 євро.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024