Місткість вбудованої батареї у смартфонів варіюється в межах 3500-5000 мАг. За змішаного режиму експлуатації такого запасу вистачає на цілий день. Втім, «важкі» процеси, до яких належить відтворення відео з інтернету та запуск ігор з якісною графікою, швидко витрачають енергоресурси. В результаті телефон розряджається передчасно, а його власник залишається без зв’язку.
Звучить неприємно, а на практиці — ще й дуже незручно. Особливо, якщо поряд немає вільної розетки. Порятунок — портативний зарядний пристрій. Він максимально простий в експлуатації: не потребує специфічного обслуговування, підключається за один крок, сумісний з кабелями від різних виробників. Щоб випадково не нашкодити повербанку, потрібно знати 5 фактів про його конструкцію та властивості.
Протиударний повербанк на телефон витримує падіння на підлогу чи асфальт з висоти людського зросту. У звичайного запас міцності набагато менший. Він не розіб’ється після невдалого «приземлення», але цілісність внутрішнього оснащення — під питанням. Перевірити її можна хіба розібравши корпус, а це не найкорисніша процедура.
Яким би не був клас захисту, спеціально кидати чи бити зарядний пристрій не потрібно. Також варто відгородити його від впливу сильних вібрацій і тряски.
Портативні батареї бояться нестабільних температурних умов. Надто висока температура для них небезпечна, як і надмірно низька. Уникнути перегріву та переохолодження не так вже й складно. Достатньо дотримуватися простих рекомендацій:
У корпусі повербанка є отвори, а точніше — порти для підключення техніки. Через них всередину може потрапити вода. Якщо ПЗП не вологостійкий, наслідки непередбачувані. Від тимчасових проблем з заряджанням, до повної відмови через вихід електронної плати з ладу.
Зовнішній акумулятор не варто брати з собою до ванної кімнати та використовувати поряд з раковиною на кухні. Краще намагатися не потрапляти з ним під дощ, якщо немає кишень або сумки, щоб сховати.
Оптимальний рівень заряду для зберігання Power Bank 50-70%. Глибока розрядка може призвести до невідворотної втрати місткості. Час від часу (хоча б один раз на місяць) потрібно перевіряти, чи зменшується відсоток заряду, та у разі потреби — поповнювати його.
Навіть якщо зарядний пристрій підтримує функцію зарядки «наскрізь», краще користуватися нею лише в екстрених випадках. По-перше, вона здатна забезпечити лише повільне підзаряджання. По-друге, через надмірне навантаження повер дужче гріється і, як наслідок, швидше деградує.
У разі виявлення механічних пошкоджень на корпусі або порушень в роботі індикації, не потрібно розбирати аксесуар самостійно. Це завдання для професіоналів, які знають, як усувати типові збої та несправності.
Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…
Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…
Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…
Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…
Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…
За даними китайської дослідницької компанії, Samsung планує випустити свої перші окуляри доповненої реальності в третьому…