Пошуки першокласних талантів в ІТ-галузі – це не так просто, як може здатися на перший погляд. Незалежно від розміру та досвіду компаній, ІТ-рекрутери стикаються з певними проблемами під час найму розробників Node JS. Останнім часом популярність JavaScript стрімко зростає, і Node.js знаходиться на вершині чартів, а компанії-розробники Node.js користуються великим попитом.
Node.js – це безкоштовне серверне середовище з відкритим кодом, яке використовує сучасний Javascript на сервері та працює на різних платформах (Windows, Mac OS X, Unix, Linux тощо). Node JS розроблений для створення масштабованих мережевих додатків і побудований на механізмі JavaScript V8 Chrome. На відміну від багатьох інших технологій, Node JS добре масштабований, оскільки спирається на неблокувальну модель вводу-виводу.
На сьогодні використання JavaScript значно розширилось, тому Node JS фреймворки дедалі частіше використовуються для програмування на стороні сервера. Крім того, Node JS широко використовується у блокчейні та машинному навчанні.
Під час пошуку програмістів існує ймовірність, що ви не знайдете потрібного розробника Node JS у вашому місті або ж навіть на релокейт. Ось кілька основних моментів, на які слід звернути увагу перед тим, як наймати Node JS розробників. Нижче подаємо ключові фактори зі статті ІТ-компанії ELITEX https://elitex.systems/blog/what-is-node-js-used-for/.
Одиночних кандидатів можна шукати на відповідних платформах як Upwork чи Djinni, проте це часозатратно – і якщо вам необхідна ціла команда Node JS розрабів, то це займе цілу вічність. Найоптимальніший спосіб зекономити час, ресурси та кошти – звернутися до аутсорсингових компаній.
Серед ІТ-компаній з великим досвідом у розробці Node.js – ELITEX. У портфоліо компанії – розробки будь-якої складності. ELITEX – компанія з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Україні та офісами у Великій Британії та Нідерландах.
В Україні низка компаній пропонує послуги аутсорсингу для замовників із Західної Європи та США у розробці з Node для розширення можливостей і створення масштабованих технологічних рішень.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…