Де знайти надійних Node JS розробників?

22

Пошуки першокласних талантів в ІТ-галузі – це не так просто, як може здатися на перший погляд. Незалежно від розміру та досвіду компаній, ІТ-рекрутери стикаються з певними проблемами під час найму розробників Node JS. Останнім часом популярність JavaScript стрімко зростає, і Node.js знаходиться на вершині чартів, а компанії-розробники Node.js  користуються великим попитом.

Що таке Node.js?

Node.js – це безкоштовне серверне середовище з відкритим кодом, яке використовує сучасний Javascript на сервері та працює на різних платформах (Windows, Mac OS X, Unix, Linux тощо). Node JS розроблений для створення масштабованих мережевих додатків і побудований на механізмі JavaScript V8 Chrome. На відміну від багатьох інших технологій, Node JS добре масштабований, оскільки спирається на неблокувальну модель вводу-виводу.

На сьогодні використання JavaScript значно розширилось, тому Node JS фреймворки дедалі частіше використовуються для програмування на стороні сервера. Крім того, Node JS широко використовується у блокчейні та машинному навчанні.

Як найняти Node JS розробників

Під час пошуку програмістів існує ймовірність, що ви не знайдете потрібного розробника Node JS у вашому місті або ж навіть на релокейт. Ось кілька основних моментів, на які слід звернути увагу перед тим, як наймати Node JS розробників. Нижче подаємо ключові фактори зі статті ІТ-компанії ELITEX https://elitex.systems/blog/what-is-node-js-used-for/.

Складіть список важливих питань для кандидатів під час співбесіди:

  1. Досвід: скільки років людина працює з Node JS та у яких проєктах з розробки брала участь.
  2. Javascript: Оскільки Node JS базується на Javascript, зверніть увагу на загальні знання цієї мови програмування. Чи знайомий кандидат з фреймворками Node JS, таких як Express, Sails або інших серверними фреймворками. Ви також можете перевірити знання фронтенд-технологій, таких як React, Angular, HTML, CSS. Хороший досвід роботи з базами даних (наприклад, MongoDB) та хмарною інфраструктурою (наприклад, AWS) буде перевагою у резюме кандидата.
  3. Зверніть увагу на своєчасність відповіді та комунікаційні навички.
  4. Зверніть увагу на ціноутворення та його прозорість.
Популярні новини  Что такое накрутка просмотров Twitch и почему стримеры это делают?

Де найкраще найняти Node JS розробників

Одиночних кандидатів можна шукати на відповідних платформах як Upwork чи Djinni, проте це часозатратно – і якщо вам необхідна ціла команда Node JS розрабів, то це займе цілу вічність. Найоптимальніший спосіб зекономити час, ресурси та кошти – звернутися до аутсорсингових компаній.

Серед ІТ-компаній з великим досвідом у розробці Node.js – ELITEX. У портфоліо компанії – розробки будь-якої складності. ELITEX – компанія з розробки програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Україні та офісами у Великій Британії та Нідерландах.

В Україні низка компаній пропонує послуги аутсорсингу для замовників із Західної Європи та США у розробці з Node для розширення можливостей і створення масштабованих технологічних рішень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я