Apple дозволила всім програмам стежити за користувачами: що робити

Час читання: < 1 хв.
Apple дозволила всім програмам стежити за користувачами: що робити

В останні кілька днів власники iPhone по всьому світу скаржаться на дивний баг в iOS, який призводить до того, що перемикач «Дозволити програмам вимагати відстеження» в налаштуваннях конфіденційності раптово перестав працювати.

РЕКЛАМА

Згідно з повідомленнями в Х і Reddit, сам перемикач раптом став неактивним, а під ним з’явився напис: «Цей параметр не можна змінити, тому що профіль обмежує його або тому, що ваш Apple ID знаходиться під керуванням батька, не відповідає мінімальним віковим вимогам або в ньому відсутня інформація про вік». Однак, користувачі запевняють, що жодна з цих причин до них не відноситься.

Цікаво, що проблема спостерігається не тільки в iOS 17.5, а й у більш старих версіях ПЗ, включаючи iOS 17.4.1, iOS 17.4 та iOS 16.6. Apple поки не коментує ситуацію, але цілком можливо, що це проблема на стороні сервера.

Я сам зіткнувся з подібною ситуацією на 2 із 7 iPhone, на яких зміг перевірити. При цьому на всіх пристроях використовується один Apple ID і жодних обмежень немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.