Названо дату нової презентації Apple

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple оголосила про проведення заходу Let Loose. Воно відбудеться у вівторок 7 травня о 7 годині ранку за тихоокеанським часом (17:00 за київським часом). Пряма трансляція буде доступна на сайті Apple.com.

Слоган та зображення, що прикрашає анонс майбутньої події, натякають на випуск нових планшетів iPad Pro та iPad Air, а також аксесуарів Apple Pencil та Magic Keyboard. За даними MacRumors , інсайдери чекають від травневої презентації розкриття наступних пристроїв:

  • Дві нові моделі iPad Pro з чіпом M3, OLED-дисплеями, тоншим корпусом та тонкими рамками, альбомно-орієнтованою фронтальною камерою та іншими змінами в дизайні, а також бездротовою зарядкою MagSafe.
  • Дві нові моделі iPad Air з чіпом M2 та альбомно-орієнтованою фронтальною камерою, включаючи перший у світі 12,9-дюймовий iPad Air.
  • Нова клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro з алюмінієвим корпусом, збільшеним трекпадом та іншими корисними рисами.
  • Новий Apple Pencil, який може отримати жест “стиснення” для певних дій і зрештою підтримувати VisionOS.

Останній раз Apple оновлювала iPad Pro та iPad Air у жовтні 2022 року та березні 2022 року відповідно.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.