«Безпеки» компанії FACCT повідомили, що розкрили нову схему «викрадення» акаунтів у Telegram. Вона нагадує деякі вже відомі методи шахрайства, але, на думку експертів, небезпечна навіть досвідчених користувачів.
Загальновідомо, що робота підтримки Telegram завжди надсилає користувачам особисті повідомлення при різних операціях з акаунтом (вході на новому пристрої і так далі). Цим і користуються шахраї: вони створюють «лівий» обліковий запис, що видає себе за офіційного робота, і надсилають користувачеві повідомлення про те, що від його особи нібито оформлена заявка на видалення облікового запису. Для її скасування пропонується ввести номер телефону та SMS-код підтвердження на сайті Telegram.
«Оскільки зловмисники розповсюджують посилання на ресурси для «викрадення» облікових записів Telegram у особистих повідомленнях, їм не потрібна велика кількість таких фішингових сторінок. Достатньо одного активного ресурсу та запасного домену у разі блокування попереднього», — розповіли співробітники FACCT
Якщо жертва переходить за запропонованим зловмисниками посиланням, то потрапляє на фішинговий сайт, що копіює офіційний дизайн. У разі введення номера та коду людина втрачає контроль над обліковим записом. IT-експерти нагадали, що заявку на видалення облікового запису може оформити лише сам користувач, тому будь-які повідомлення про те, що це зробив хтось інший, варто розцінювати як спробу шахрайства.
Напередодні зимових свят відоме видання Gizmochina представило детальний рейтинг найкращих камерофонів кінця 2024 року, які…
Коли читаєш цей текст, твій телефон може бути під прицілом хакерів. Ні, я не маю…
Samsung готується до випуску нової серії Galaxy S25, включаючи модель Galaxy S25 Slim з ультратонким…
23 грудня компанія MediaTek презентувала новий чіпсет Dimensity 8400, який обіцяє стати значним кроком вперед…
Xiaomi, здається, реально змогла вивести свої гаджети на новий рівень, додавши офіційну підтримку екосистеми Apple.…
З кінця жовтня 2024 року в Індонезії заборонено продаж iPhone 16, і це стало серйозним…