Новини України та Світу

Месенджер Viber отримав нову функцію

Share

Провідний месенджер Rakuten Viber анонсував запуск нового інструменту із застосуванням технологій ChatGPT для швидкого опрацювання непрочитаних повідомлень у групових чатах. Про це повідомляється в офіційному пресрелізі компанії.

Унікальна функція «Стислий виклад чату» допоможе користувачам заощаджувати час та зусилля при огляді історії групового чату. Новий інструмент на основі штучного інтелекту аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень та формує стисле резюме із переліком ключових тез та питань, які обговорювалися в розмові. Таким чином, відтепер не знадобиться перечитувати всі непрочитані повідомлення – достатньо переглянути коротке резюме дискусії.

Згідно з інформацією компанії, дві третини українських користувачів Rakuten Viber регулярно беруть участь у групових чатах. Тож нова функція стислого огляду непрочитаних повідомлень стане у пригоді багатьом українцям, допомагаючи економити час. На першому етапі реалізації вона доступна лише для групових чатів як найбільш популярного формату спілкування.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

«Ми постійно працюємо над пошуком новітніх рішень для спрощення життя користувачів, – зазначає Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber. – Залучивши можливості генеративного штучного інтелекту, ми розробили функцію стислого резюме групових чатів для того, щоб економити час наших клієнтів та забезпечувати їх актуальною інформацією про ключові теми спілкування».

Поки що нова функція знаходиться на стадії тестування для 10% користувачів iOS та Android у низці країн світу, включно з Україною. Інструмент підтримує понад 50 мов, зокрема українську.  В перспективі стислий виклад стане доступним для всіх групових чатів в месенджері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Viber
  • Останні записи

    Представлені перші навушники з підтримкою ChatGPT

    Компанія Wooask Technology із Гонконгу випустила унікальні навушники TransBuds A8. Вони підтримують нейромережу ChatGPT, можуть…

    16.05.2024

    6 головних переваг Google Pixel 8a порівняно з Pixel 7a

    Google Pixel 8a щойно вийшов у продаж, і в ньому з'явилося багато оновлень, на які…

    16.05.2024

    Microsoft Edge перестане працювати на старих ПК та ноутбуках

    Компанія Microsoft незабаром випустить оновлену версію браузера Edge, і він виявиться несумісним із деякими моделями процесорів. Це…

    16.05.2024

    Наскільки потужний ПК потрібен для гри Stalker 2: попередній прогноз

    Українська студія GSC Game World нарешті оголосила точну дату виходу шутера з відкритим світом S.T.A.L.K.E.R.…

    16.05.2024

    Ще неанонсований iPhone 16 Pro Max і iPhone 15 Pro Max порівняли вживу

    Інсайдер Majin Bu опублікував фотографії макету iPhone 16 Pro Max поряд із iPhone 15 Pro…

    16.05.2024

    У Google Chrome 126 з’явиться вбудований штучний інтелект Gemini Nano

    На конференції I/O 2024 компанія Google оголосила, що в браузері Chrome 126 буде інтегрований ІІ…

    16.05.2024