Новини України та Світу

Які смартфони краще не купувати у 2024 році: поради фахівців

Share
Час читання: < 1 хв.

Існує ряд особливостей мобільних телефонів, про які слід знати з упевненістю. Деякі з них свідчать про те, що пристрій буде працювати недовго.

Не всі користувачі можуть дозволити собі флагманський смартфон, який ідеально відповідає всім їхнім вимогам. Тому важливо звертати увагу на погані риси мобільного телефону, тобто функції, які не повинні бути присутніми в пристрої за жодних обставин.

Однією з важливих характеристик, яку виробники часто приховують, є яскравість екрану. Якщо яскравість екрану менше 500 ніт, користуватися пристроєм на сонці стає практично неможливо. Тому для комфортної роботи в сонячну погоду рекомендується обирати смартфон з яскравістю екрану 600-700 ніт для IPS-матриці і 900 ніт для AMOLED-екранів.

Ще одна важлива характеристика – об’єм оперативної пам’яті. Мінімальний обсяг пам’яті для стабільної роботи смартфона без збоїв у роботі додатків і проблем з повідомленнями становить 4 ГБ. Тому бажано обирати смартфон з обсягом оперативної пам’яті не менше 6 ГБ.

Що стосується внутрішньої пам’яті, то для сучасних мобільних телефонів 64 ГБ вже недостатньо через навантаження додатків, 128 ГБ може бути недостатньо, а для деяких смартфонів і 128 ГБ може бути недостатньо.

Зверніть увагу на тип внутрішньої пам’яті: телефони з пам’яттю eMMC 5.1 працюють повільніше, ніж з UFS 2.1 через меншу швидкість зчитування.

Не варто купувати смартфони з роз’ємом Micro-USB. Це застарілий стандарт, і краще зупинити свій вибір на пристрої з роз’ємом USB Type-C.

Нарешті, зарядка з потужністю менше 18 Вт не вважається швидкою. Для швидкої зарядки рекомендується обирати смартфони з потужністю 33 Вт або більше.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024

    iPhone перегріваються після встановлення останньої версії Telegram

    Після нещодавнього оновлення месенджера Telegram користувачі iPhone зіткнулися з проблемою перегріву своїх пристроїв. Власники смартфонів…

    22.12.2024

    Розумна колонка Apple отримає дисплей: чого очікувати від новинки

    Apple планує випустити в 2025 році оновлену версію розумної колонки HomePod, оснащену 7-дюймовим LCD-екраном, чіпом…

    22.12.2024

    Що робити, якщо не отримали обіцяні гроші від держави

    З 1 грудня в Україні стартувала нова програма державної підтримки, яка передбачає виплату 1000 гривень.…

    22.12.2024

    Apple випускає екстрене оновлення iOS 18.2.1 для iPhone

    Портал MacRumors повідомляє, що Apple проводить внутрішнє тестування iOS 18.2.1. Про це свідчать логи відвідування…

    22.12.2024

    Розумні годинники можуть завдати шкоди: нове дослідження

    Носіння розумного годинника може нести потенційну шкоду для здоров’я, як свідчить нове дослідження. Вчені виявили,…

    22.12.2024