Новини України та Світу

“Укрзалізниця” тестує моніторинг та автоматичне придбання квитків на поїзди та напрямки

Share
Час читання: < 1 хв.

“Укрзалізниця” розпочала бета-тестування нового сервісу, який дозволить користувачам автоматично моніторити доступність квитків на внутрішні поїздки та при необхідності автоматично їх купувати.

У своєму офіційному анонсі “Укрзалізниця” зазначає, що вони враховують побажання користувачів та постійно вдосконалюють свої сервіси, намагаючись забезпечити максимальний комфорт для пасажирів.

Сервіс передбачає моніторинг доступності квитків на двох рівнях: для конкретних поїздів, де можна відстежувати наявність місць і автоматично купувати квитки, а також для напрямків, де можна відстежувати появу в продажі поїздів між вибраними містами.

Крім того, під час моніторингу конкретного поїзда можна активувати функцію автоматичної покупки квитків. Для цього користувачам потрібно буде внести дані пасажирів та оплатити замовлення. Після активації функції кошти будуть автоматично зняті, а у випадку, якщо потрібні квитки не будуть знайдені, кошти повернуться на картку автоматично.

Користувачі, які скористаються цим сервісом, отримуватимуть сповіщення про доступність квитків у відповідному застосунку, а також пуш-сповіщення про вже придбані квитки, якщо вони активували функцію автоматичної покупки.

Тестування цього сервісу доступне для користувачів застосунку “Укрзалізниця”, які авторизувалися через “Дія.Підпис”. Перевізник зазначає, що під час використання тестового застосунку будуть зніматись реальні кошти, а придбані квитки будуть дійсними для поїздок. Також радять утриматися від створення безлічі моніторингів з автоматичною покупкою, якщо пасажир не планує брати участь у десятках рейсів одночасно.

Kairov Vitaliy

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

Опублікував
Kairov Vitaliy
  • Останні записи

    Найбільші технологічні досягнення 2024 року: 5 інновацій, які здивували світ

    2024 рік став переломним для технологій, які не лише змінили окремі галузі, а й наблизили…

    14.12.2024

    Meta планує використовувати ядерні центри для обробки даних штучного інтелекту

    Обробка запитів за допомогою генеративного штучного інтелекту — це серйозне навантаження для дата-центрів, які одночасно…

    14.12.2024

    Бюджетні моделі Redmi Note 14: розкрито вигляд і параметри

    Завдяки опублікованим індійським ресурсом фото та інформації стало відомо, що базовий Redmi Note 14 4G…

    14.12.2024

    Apple знову критикують за оманливі заголовки, створені ШІ

    Компанія Apple перебуває під пильною увагою після запуску своєї нової функції Apple Intelligence, що працює…

    14.12.2024

    Зовнішній вигляд iPhone 17 зміниться: перші рендери розкривають новий дизайн

    Витоки та рекламні візуалізації, що нещодавно з'явилися, дають змогу зазирнути в майбутнє серії iPhone 17…

    14.12.2024

    Користувачі Windows 11 скаржаться на проблеми після незначного оновлення

    Користувачі Windows 11, які встановили накопичувальне оновлення, що вийшло на цій накопичувальне оновлення, зіткнулися з…

    14.12.2024