Apple ID можуть перейменувати на Apple Account

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Схоже, компанія Apple готується до масштабного ребрендингу відомого ідентифікатора Apple ID, плануючи перейменувати його в Apple Account. Джерела, знайомі з роботою Apple, повідомили виданню MacRumors, що компанія експериментує з новою назвою, і вона може бути представлена вже цього року.

Apple ID – це обліковий запис, який дає змогу користувачам Apple отримувати доступ до таких сервісів, як iCloud і App Store. Можливість створення Apple ID і входу в систему доступна на всіх платформах компанії та існує вже понад десять років. За допомогою Apple ID користувачі можуть купувати додатки та музику, синхронізувати дані між пристроями бездротовим зв’язком за допомогою iCloud і здійснювати покупки в інтернет-магазині Apple, а також багато іншого.

Ребрендинг Apple ID в Apple Account очікується пізніше в 2024 році, ймовірно, одночасно з виходом iOS 18 (кодова назва Crystal) і macOS 15 (кодова назва Glow). Системні додатки отримають оновлення, що відображають цю зміну, як і веб-сайт Apple – якщо компанія вирішить використовувати новий брендинг.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Наразі неясно, чому Apple розглядає цю зміну, але важливо враховувати, що компанія часто готує кілька маркетингових назв перед запуском нових послуг або продуктів. Наприклад, у випадку з операційною системою для нещодавно випущеної гарнітури Vision Pro Apple використовувала три різні назви під час внутрішнього тестування – realityOS, xrOS і visionOS. Отже, є ймовірність, що з тих чи інших причин брендинг Apple Account не буде реалізовано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.