Київстар роздає безплатно клієнтам низку послуг – як отримати

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Популярний мобільний оператор “Київстар” надав своїм абонентам можливість безкоштовно користуватись своїми послугами протягом 7 днів. Інформація про цю акцію була опублікована на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Facebook.

Повідомляється, що мобільний оператор “Київстар” регулярно радує своїх абонентів різними бонусами, що допомагають заощадити кошти або отримати доступ до додаткових послуг без додаткової плати.

На цей раз мобільний оператор “Київстар” порадував новою можливістю економії. Українці, які користуються послугами мобільного оператора можуть отримати безкоштовний доступ до сервісу “Київстар ТБ”, використовуючи спеціальний промокод.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Наголошується, що використовувати цю можливість можна до 29 грудня 2024 року, а безкоштовний період доступу до сервісу складає 7 днів з моменту активації.

У повідомленні компанії йдеться, щоб вечір став ще приємнішим, Київстар дарує промокод DOBROTA на Преміум HD, який можна активувати до 29 лютого поточного 2024 року. Цей спеціальний промокод діє 7 днів з моменту активації та поширюється на весь контент, за винятком категорії покупки.

Київстар ТБ пропонує доступ до сотень каналів, великої відеобібліотеки фільмів та серіалів з якісним зображенням та звуком, як у кінотеатрі.

Представники Київстару наголосили, що в період складних подій у країні, викликаних воєнними діями, компанія активно робить всі необхідні кроки для забезпечення надійної роботи своєї інфраструктури.

У Києві, Львові, Дніпрі та інших містах України компанія вже встановила понад 27 000 джерел безперебійного живлення, що становить 30% загальної кількості мережі домашнього інтернету. У компанії підкреслюють, що це забезпечує можливість користуватися інтернетом протягом 4 годин, навіть коли в будинку відсутня електроенергія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.