Пам’ятаєте пейджери? У 90-х вони були якийсь час мега-популярними, а як подешевшав стільниковий зв’язок, так пейджери пішли в минуле. Але в деяких країнах, наприклад, США пейджинговий зв’язок досі має попит — на сьогоднішній день у пейджингової компанії Spok близько мільйона абонентів. Також існують локальні пейджингові оператори, які надають послугу на території того чи іншого об’єкта або розташування.
Переваги пейджингу у віддалених районах — отримувати повідомлення про надзвичайні ситуації там, де не ловить стільниковий зв’язок Перевага пейджингу у простоті — на відкритих територіях можна отримати повідомлення за десятки та інколи навіть сотні кілометрів. А ось стільниковий зв’язок набагато складніший — іноді за містом мобільник уже не працює. Пейджинг у цьому випадку — чудовий спосіб сповістити людей про надзвичайну ситуацію та надіслати важливі новини. Ну і звичайне повідомлення на пейджер дозволить отримувати будь-яку інформацію.
У багатьох лікарнях працює пейджинговий зв’язок. Причина тут проста — лікареві дуже зручно подивитися на дисплей, прочитати повідомлення та швидко попрямувати у потрібне місце, наприклад, на термінову операцію. Другий плюс використання такого зв’язку в лікарнях — відсутність перешкод для медичних приладів, особливо це важливо у реанімації та під час операцій. Мобільний телефон дає багато перешкод для чутливих медичних приладів.
На виробництві, якщо є ризик вибуху газоповітряної суміші, співробітники не повинні мати жодних пристроїв, які можуть дати іскру. Саме мобільний телефон або смартфон може дати іскру через використання передавача. Пейджер у цьому випадку — найбезпечніший спосіб сповістити працівників, надати їм ту чи іншу інформацію.
Іноді пейджинговий зв’язок можуть використовувати спецслужби. Причина тут проста – неможливо вирахувати, де знаходиться абонент пейджера, оскільки пейджер не містить передавача. До речі, повідомлення, які надходять на пейджер, зашифровані сучасними технологіями, це вже не аналоговий пейджинг із 90-х. Також відомо, що пейджинговий зв’язок використовується і для незаконних цілей, щоб також неможливо було вирахувати зловмисника.
Деякі американці використовують пейджери ще з 90-х – вони просто звикли. Люди просто не дають номер свого телефону, щоби їх не турбували дзвінками, а дають номер пейджера. Зрештою вони самі вирішують, кому потрібно передзвонити. А частина людей вибирає пейджер через відсутність зайвої інформації. Адже смартфон за фактом забирає у нас дуже багато часу. А якщо людина комусь потрібна, вона прочитає меседж із пейджера та передзвонить.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…
View Comments
Да они же тупые!!!!!
Радіозавади від мобілок для медичного обладнання та літаків - великий блєф сучасності, уяви не маю, які причини його підтримувати.
Там взагалі багато дивного. Наприклад, громадна мережа дозвонного Інтернета.
Таке враження, що саме звідти весь світ підсадили на технології, які тільки поглиблюють наші стреси. Самі ж живуть спокійним розміреним життям зі своїми пейддерами і телефонними модемами.