Новини України та Світу

Клієнтам Ощадбанку у додатку Viber стала доступна важлива послуга

Share
Час читання: < 1 хв.

Ощадбанк продовжує цифрову трансформацію. Голова правління банку Сергій Наумов у Telegram-каналі Новини Ощаду+ поділився, яка нова послуга доступна тепер клієнтам.

Фінансова установа першою не тільки в Україні, а й у світі дала можливість своїм клієнтам дзвонити до фінансової установи безпосередньо з програми Rakuten Viber.

Наумов зазначив, що особливо корисною буде така послуга для українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або тим, хто виїхав за кордон.

Для того, щоб скористатися послугою, клієнт Ощадбанку має користуватися мобільним додатком Viber, потрібно завести обліковий запис, зареєструватися за українським мобільним номером.

Безоплатні дзвінки можна здійснювати через обліковий запис Oschadbank у Viber. Зазначається, що туди, наприклад, надходить інформація про рух коштів на банківському рахунку.

Або також можна натиснути на сервісі дзвінків Viber комбінацію *333. Також здійснювати дзвінок можна із розділу “Зворотний зв’язок” на сайті Ощадбанку.

До речі, пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) Кабмін продовжив термін проходження ідентифікації до 31 березня 2024 року.

Це обов’язкова процедура, інакше вже з квітня ті, хто її не виконає, ризикують залишитись без виплат. Можна для ідентифікації з’явитися в відділення Ощадбанку, що працює, розташоване поряд з Вами.

Там потрібно зняти готівку або перевірити залишок коштів на рахунку через касовий POS-термінал, для чого потрібно ввести PIN-код. Якщо його змінити, тоді це теж буде враховуватись як фізична ідентифікація.

Ощадбанк зобов’язаний повідомити Пенсійного фонду про осіб, які не пройдуть фізичну ідентифікацію. Надалі таку процедуру потрібно буде проходити кожні 6 місяців.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple встановила рекорд із продажу iPhone у третьому кварталі 2024 року

    У третьому кварталі 2024 року компанія Apple встановила новий рекорд продажів, реалізувавши 54,5 мільйонів пристроїв…

    31.10.2024

    5 пристроїв, які краще не вимикати з розетки

    З дитинства нас вчили: виходячи з дому, вимикай світло і витягай вилки з розеток —…

    31.10.2024

    OpenAI запускає пошукову систему ChatGPT для конкуренції з Google та Microsoft

    Сьогодні компанія OpenAI запустила функцію пошуку в ChatGPT, своєму популярному чат-боті, що дозволить їй конкурувати…

    31.10.2024

    Найкращі комп’ютери для майнінгу біткойнів у 2024 році

    Видобуток біткойнів перетворився з нішевого хобі на важливу операцію, завдяки спеціальним комп’ютерним системам, які конкурують…

    31.10.2024

    iPhone 13 Pro подешевшав в Україні на 25%

    iPhone 13 Pro був представлений у 2021 році і, незважаючи на свій трирічний вік, він,…

    31.10.2024

    Преміальні смартфони Samsung отримають власний бренд

    Щоб наголосити на статусі своїх дорогих смартфонів і конкурувати з Apple, Samsung планує запустити новий…

    31.10.2024