Новини України та Світу

Клієнтам Ощадбанку у додатку Viber стала доступна важлива послуга

Share
Час читання: < 1 хв.

Ощадбанк продовжує цифрову трансформацію. Голова правління банку Сергій Наумов у Telegram-каналі Новини Ощаду+ поділився, яка нова послуга доступна тепер клієнтам.

Фінансова установа першою не тільки в Україні, а й у світі дала можливість своїм клієнтам дзвонити до фінансової установи безпосередньо з програми Rakuten Viber.

Наумов зазначив, що особливо корисною буде така послуга для українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або тим, хто виїхав за кордон.

Для того, щоб скористатися послугою, клієнт Ощадбанку має користуватися мобільним додатком Viber, потрібно завести обліковий запис, зареєструватися за українським мобільним номером.

Безоплатні дзвінки можна здійснювати через обліковий запис Oschadbank у Viber. Зазначається, що туди, наприклад, надходить інформація про рух коштів на банківському рахунку.

Або також можна натиснути на сервісі дзвінків Viber комбінацію *333. Також здійснювати дзвінок можна із розділу “Зворотний зв’язок” на сайті Ощадбанку.

До речі, пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) Кабмін продовжив термін проходження ідентифікації до 31 березня 2024 року.

Це обов’язкова процедура, інакше вже з квітня ті, хто її не виконає, ризикують залишитись без виплат. Можна для ідентифікації з’явитися в відділення Ощадбанку, що працює, розташоване поряд з Вами.

Там потрібно зняти готівку або перевірити залишок коштів на рахунку через касовий POS-термінал, для чого потрібно ввести PIN-код. Якщо його змінити, тоді це теж буде враховуватись як фізична ідентифікація.

Ощадбанк зобов’язаний повідомити Пенсійного фонду про осіб, які не пройдуть фізичну ідентифікацію. Надалі таку процедуру потрібно буде проходити кожні 6 місяців.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    CAPTCHA втрачає сенс через розвиток штучного інтелекту

    Тести CAPTCHA, які колись були надійним способом відрізнити людину від бота в Інтернеті, втрачають свою…

    22.12.2024

    Samsung планує зробити 12 ГБ оперативної пам’яті базовою у флагманах

    Відомий інсайдер Абішек Ядав повідомив, що Samsung відмовляється від ОЗП на 8 ГБ у флагманських…

    22.12.2024

    lifecell повідомив про великий приплив користувачів від Київстар та Vodafone

    Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…

    21.12.2024

    Що потрібно знати українцям про спілкування з близькими в Росії через WhatsApp

    З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…

    21.12.2024

    Інсайдери розкрили, наскільки тонким буде Samsung Galaxy S25 Slim

    Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…

    21.12.2024

    Тизер “Супермена” встановив рекорд із 250 мільйонами переглядів

    Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…

    21.12.2024