Google впроваджує зміни в роботу Google Assistant та видаляє деякі функції: як це вплине на користувачів

Час читання: < 1 хв.

Google оголосив про важливі зміни у роботі свого віртуального асистента Google Assistant. За сім років існування цей інструмент виявився неймовірно корисним для сотень мільйонів користувачів у всьому світі.

Реклама

Основна мета змін – зосередитися на якості та надійності послуг. Однією з інновацій є припинення підтримки менш використовуваних функцій, щоб поліпшити ті, які користувачі використовують частіше.

З 26 січня певні функції будуть недоступні, але користувачі отримають повідомлення про це при їх виклику. Окрім того, у Google додають більшу єдність у взаємодії з додатком: тепер мікрофонний значок буде викликати результати пошуку відповідно до вашого запитання.

Зараз читають  Виявлено критичну вразливість Wi-Fi у Windows, яка дозволяє запускати шкідливий код

Варто зазначити, що деякі функції, які раніше можна було викликати за допомогою мікрофону, тепер буде можливо активувати лише за допомогою команди «Hey Google» або довгого натискання на кнопку у додатку на Android або iOS.

Google наголошує, що ці зміни спрямовані на покращення зручності використання Assistant на різних пристроях та забезпечення доступу користувачів до найсучаснішої версії додатка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОGoogle

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.