Vodafone почав підключати абонентам безкоштовні дзвінки та інтернет на рік

Час читання: 2 хв.

Мобільний оператор Vodafone пропонує своїм абонентам вигідну пропозицію, що дозволяє користуватися інтернетом та телефонувати цілий рік на кулі. Деталі опубліковані на Facebook-сторінці Vodafone.

Реклама

Ще у листопаді 2023 року мобільний оператор запустив в Україні вигідну акцію, яка триватиме до 29 лютого 2024 року.

Умови для того, щоб користуватися цілим роком інтернетом та дзвінками і нічого не платити, досить прості. Якщо ви вже давно думаєте над тим, щоб придбати собі сучасніший гаджет, тоді ця пропозиція створена спеціально для вас.

Мобільний оператор обіцяє українцям, що при покупці смартфона чи планшета, а також модему у вказаний вище термін у фірмовому магазині компанії або через сайт мобільного оператора певних моделей, у подарунок можна отримати рік дзвінків та інтернету на кулі.

На сайті за посиланням у повідомленні можна перейти на сайт компанії та ознайомитися з вибором смартфонів, планшетів та роутерів, які беруть участь у цій акції.

Варто відзначити, що вибір величезний, оскільки під цю пропозицію підпадають 147 моделей смартфонів, 5 видів модемів з доступом до інтернету 3 та 4G, а також 150 марок планшетів.

Цінова політика теж різна — від бюджетних смартфонів за ціною від 2799 грн та дорожчою. Тому, якщо хочете змінити гаджет і при цьому отримати такий приємний бонус, тоді варто поспішити та скористатися пропозицією.

При їх купівлі, як повідомляється, новим власникам буде підключено новий тариф Vodafone Turbo у подарунок, за умовами до 12 місяців надається можливість користуватися:

  • Безлімітним 4G-інтернетом;
  • 1600 хвилин на усі мережі в Україні;
  • 10 Гб та 100 хвилин у роумінгу.

Вказується у коментарях, що повна вартість тарифного плану Vodafone Turbo на 4 тижні складає 165 грн.

ДЖЕРЕЛОukrainianwall.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.