«Наступного року буде 1 млн дронів. Повісток у Дії не буде ніколи. І тільки так» – написав Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.
Один з користувачів соцмережі поставив питання про можливість введення військового квитка. У відповідь, команда Дії повідомила, що якщо з’явиться цифровий аналог такого документа у їхніх сервісах, вони негайно повідомлять про це.
У парламенті обговорюється законопроєкт, що стосується мобілізації та військової служби. Згідно з ним, повістки можуть вручатися не лише особисто під розписку, але й через електронну пошту та рекомендованим листом.
Член профільного комітету, Федір Веніславський, розповів, що електронний кабінет військовозобов’язаних і призовників вже працює та містить всі ідентифікаційні дані. Ці нові норми мають спростити процес отримання повістки та запобігти можливості ухилення від військової повинності.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: