Михайло Федоров: “Повісток у Дії не буде ніколи”

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

«Наступного року буде 1 млн дронів. Повісток у Дії не буде ніколи. І тільки так»написав Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

Реклама

Один з користувачів соцмережі поставив питання про можливість введення військового квитка. У відповідь, команда Дії повідомила, що якщо з’явиться цифровий аналог такого документа у їхніх сервісах, вони негайно повідомлять про це.

У парламенті обговорюється законопроєкт, що стосується мобілізації та військової служби. Згідно з ним, повістки можуть вручатися не лише особисто під розписку, але й через електронну пошту та рекомендованим листом.

Член профільного комітету, Федір Веніславський, розповів, що електронний кабінет військовозобов’язаних і призовників вже працює та містить всі ідентифікаційні дані. Ці нові норми мають спростити процес отримання повістки та запобігти можливості ухилення від військової повинності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: