Китайський професор отримав літературну премію за роман, який був створений штучним інтелектом

Час читання: < 1 хв.

Китайський професор Шень Ян виграв престижну літературну премію за роман, написаний за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Журі визнало його другим на конкурсі науково-популярної та наукової фантастики в провінції Цзянсу.

Реклама

Твір під назвою “The Land of Machine Memories” розповідає історію про шукача пригод у метапросторі, який намагається відновити втрачені спогади. У цьому літературному досягненні ШІ використав 66 підказок для створення повноцінного роману.

Хоча перемога породила обговорення щодо емоційної глибини творів, створених ШІ, та їх впливу на сучасну літературу, судді визнали потребу в суттєвих змінах у романі перед його публікацією. Вони вбачають різницю між творчістю ШІ та людським написанням, висловлюючи обурення щодо можливого впливу на художню цінність.

Зараз читають  SpaceX представила компактну антену Starlink Mini для супутникового інтернету

Це не перший раз, коли штучний інтелект підкорює світ творчості. Рік тому створена ШІ картина “Théâtre D’opéra Spatial” виграла головний приз на виставці в Колорадо. Важливо відзначити, що автор, подаючи на картину, намагався отримати авторські права, але у цьому йому було відмовлено наглядовою радою Бюро з авторських прав США.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОMedium

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.