Facebook Messenger тепер дозволяє редагувати повідомлення

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Facebook Messenger з’явилося довгоочікуване нововведення – можливість редагувати відправлені повідомлення. Тепер користувачі можуть виправляти свої повідомлення протягом 15 хвилин після відправлення. Це дозволяє уникнути непорозумінь та виправити помилки швидко та ефективно.

Реклама

Щоб скористатися цією функцією, достатньо натиснути й утримувати відправлене повідомлення. Це стає зручним рішенням для тих, хто робить помилки або хоче виправити свої думки.

Це оновлення є частиною стратегії Meta, власника Facebook, спрямованої на поліпшення користувацького досвіду. Минулого тижня Meta також оголосила про функцію наскрізного шифрування повідомлень у Messenger і Facebook, надаючи більше захисту конфіденційності користувачам.

Завдяки цьому оновленню Facebook Messenger стає більш гнучким та зручним інструментом для спілкування, дозволяючи своїм користувачам бути ще більш продуктивними та точними у спілкуванні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоThe Verge

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: