В Університеті Пассау (Німеччина) було проведено цікавий тест , під час якого викладачам дали на перевірку два види творів — написані звичайними учнями школи та генеративним штучним інтелектом.
І зараз ще не можна говорити про те, що нейромережі від американської компанії OpenAI здатні ідеально відповідати на складені запити — вони помиляються, іноді видають дезінформацію, часто не розуміють, чого від них точно хоче користувач.
Але у проведеному співробітниками Університету Пассау тесті з великою перевагою переміг саме ChatGPT, тому що вчителі визнали написані ШІ тексти більш осмисленими та грамотними. Середній бал за твори, згенеровані за допомогою ChatGPT, становив 5.14, тоді як учням вдалося досягти рівня лише 3.9 бала.
Експерти зазначають, що ці статистичні дані зовсім не свідчать про погане володіння мовою німецькими школярами, а говорять лише про справді високий рівень складання текстів у ChatGPT, з якими діти конкурувати не можуть. У всякому разі, поки що навчаються у школі.
В Університеті Пассау впевнені, що філологи з профільною освітою та стажем зможуть перемогти ChatGPT у написанні текстів. Але невідомо, чи проводитиметься такий експеримент.
Месенджер Telegram уперше за три роки з моменту появи Premium підписки став прибутковим. Про це…
Американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск вважає, що штучний інтелект (ШІ) перевершить інтелект усіх людей…
На YouTube-каналі Nothing нещодавно вийшло нове відео, в якому Люсі Берлі, дизайнерка компанії, розповіла про…
Напередодні зимових свят відоме видання Gizmochina представило детальний рейтинг найкращих камерофонів кінця 2024 року, які…
Коли читаєш цей текст, твій телефон може бути під прицілом хакерів. Ні, я не маю…
Samsung готується до випуску нової серії Galaxy S25, включаючи модель Galaxy S25 Slim з ультратонким…