Новини України та Світу

Емодзі-реакції в Gmail: нова функція для вираження емоцій у ваших листах

Share
Час читання: 2 хв.

Емодзі вже майже всюди. Всюди, окрім Gmail. Але чи хотіли б ви взагалі, щоб ваша електронна пошта мала таку можливість? Тепер це вже не має значення, бо вона вже тут. Gmail отримав функцію емодзі-реакцій, яка стає доступною на Android-смартфонах та планшетах.

Очевидно, що якщо ця функція стане популярною, вона швидко розповсюдиться на iOS та веб-версію Gmail. Відтепер, подібно до вашого улюбленого чат-застосунку, анімовані реакції будуть доступні для кожного повідомлення в пошті.

Як скористатися новою функцією?

В першу чергу переконайтесь, що у вас встановлена остання версія поштового клієнта від Google. Далі запустіть його та відкрийте повідомлення, свайпніть вниз і ви знайдете нову кнопку емодзі-реакцій справа від кнопок “Відповісти”, “Відповісти всім” та “Переслати”. Натисніть на неї, і перед вами відкриється ряд емодзі, з якими ви зможете, вибачте за тавтологію, виразити свої емоції. Виберіть потрібний елемент і готово!

Обрані емодзі та додаткові можливості

Звісно, ви не обмежені одним лише набором емодзі від Google. Натискання на кнопку “плюс” в кінці ряду дозволить додавати інші смайлики до набору. Усі доступні реакції на лист будуть відображатися внизу, і якщо ви натиснете та утримаєте на кожній з них, то дізнаєтесь, хто виразив таку саму реакцію. Якщо ж просто натиснути (без утримання) на існуючу реакцію, ви виразите таку саму реакцію.

І це ще не все – є емодзі з «розширеними» можливостями, як, наприклад, party popper (хлопушка), які зможуть створювати анімацію на всю сторінку. Google обіцяє, що деякі інші емодзі також отримають подібні особливості. Ви також можете видалити реакцію емодзі, натиснувши “Скасувати” одразу після її створення. Ця опція буде доступна, поки ви не скасуєте відправку листів в налаштуваннях Gmail на комп’ютері.

Обмеження емодзі-реакцій в Gmail

Але тепер про менш веселу частину. Якщо ви використовуєте сторонній поштовий клієнт з обліковим записом Gmail, кожна реакція приходитиме як окрема відповідь на лист. Кожна. Окрема. Відповідь. Це також стосується випадку, коли ви вимкнули режим розмов в Gmail.

Емодзі не будуть доступні для шкільних або корпоративних облікових записів, їх також не запропонують при наступних обставинах: якщо лист буде надіслано більш ніж 20 особам, до групового списку розсилки; якщо ви в режимі “Прихованої копії”; якщо ви вже надіслали більше ніж 20 реакцій на те ж повідомлення; якщо відправник має власну адресу для відповіді або якщо повідомлення зашифровано з боку клієнта.

Якщо ви ще не бачите емодзі-реакцій в Gmail, пам’ятайте, що зазвичай, коли Google активує нову функцію, її розповсюдження серед користувачів займає від декількох днів. Також доступність залежить від регіону, в якому зареєстрований акаунт.

Kairov Vitaliy

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

Опублікував
Kairov Vitaliy
Tags: GmailGoogle
  • Останні записи

    Новий дизайн камери iPhone 17 розчарує всіх

    Інсайдери вже неодноразово ділилися інформацією про можливий редизайн камерного блоку в майбутніх моделях iPhone 17…

    18.02.2025

    DJI презентувала нові стабілізатори Osmo Mobile 7

    Китайський виробник DJI анонсував нову серію стабілізаторів, яка включає дві моделі: базову OM 7 та…

    18.02.2025

    Злиті рендери Samsung Galaxy A36 розкрили нові кольори

    Очікується, що незабаром Samsung представить Galaxy A36, і з’явились витоки рендерів нової моделі. Нещодавно в…

    18.02.2025

    Рендери розкрили дизайн Apple iPhone 17 Air та 17 Pro

    Пам’ятаєте недавні чутки про iPhone 17 Pro з камерою у вигляді козирка? Виявилося, що це…

    18.02.2025

    Дослідження показало, наскільки люди готові довіряти штучному інтелекту

    Штучний інтелект став частиною повсякденного життя, допомагаючи у виборі фільмів чи музики. Проте чи можна…

    18.02.2025

    ЄС посилить контроль над WhatsApp через його надмірну популярність

    WhatsApp, що належить Meta, перетнув важливий користувацький поріг, який зобов’язує його дотримуватися жорсткіших правил згідно…

    18.02.2025