Apple розглядатиме перехід iPhone 15 на USB-C як виграш для споживачів

UPG

За словами одного з джерел, Apple, представляючи iPhone 15-го покоління з USB-C, на старті продажів буде підносити це як виграш для споживачів, а не як вимушений захід.

Перехід Apple з Lightning на USB-C стане важливою подією в історії iPhone, і численні витоки свідчать про те, що заміна компонентів, найімовірніше, дійсно відбудеться. Однак залишається відкритим питання про те, як Apple оформлятиме перехід від власної конструкції роз’єму до більш поширеного варіанту.

У недільній розсилці Марка Гурмана з Bloomberg висловлюється думка, що анонс USB-C в iPhone 15 буде сприйнятий Apple як позитивне рішення для споживачів.

Серед причин зміни Apple називає використання єдиного кабелю для зарядки iPhone, Mac і iPad, причому за певних обставин iPhone може заряджатися навіть швидше. Як перевагу також розглядають сумісність із зарядними пристроями, що використовуються в обладнанні, яке не належить компанії Apple, а також збільшення швидкості передачі даних.

За словами Гурмана, Apple піде на це, оскільки завжди говорить про зміни з позиції сили.

Незважаючи на те, що Apple розповідатиме про переваги змін, вона майже напевно уникне обговорення європейських норм, що стосуються єдиного зарядного пристрою, що є однією з основних реальних причин оновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я