Новини України та Світу

Telegram оновився, щоб надавати доступ до місцезнаходження користувачів: чи варто хвилюватися?

Share
Час читання: 1 хв.

Telegram в Україні має величезну популярність. Від початку війни більшість українців завантажили цей месенджер, щоб читати там новини. Згодом в Телеграмі появилася реклама, що дало змогу багатьом ще й не погано заробляти. Також, Телеграм багатьом імпонує завдяки своїй анонімності та безпечності даних. Але, на днях все трішки змінилося. Стало відомо, що Телеграм оновив політику конфіденційності і тепер рекламодавці бачать приблизне місцеперебування своєї цільової аудиторії. Це стосується України і Росії. Головна причина, чому так зробили, щоб було простіше дотримуватись територіальних обмежень при показі реклами в країнах з великою кількістю російськомовних каналів.

Детальніше про оновлення?

Завдяки цьому оновленню рекламодавці можуть налаштовувати таргет на конкретний регіон, а не на мову, як було до цього. Тобто рекламу можна налаштовувати, наприклад, лише на українську аудиторію і її не показуватиме у Росії, Білорусі чи інших країнах де є російськомовне населення.

Тобто рекламувати товар можна у тій країні в якій знаходиться IP-користувача і відповідно вона показуватиметься всім користувачам IP яких зареєстрований у цій же країні. Інші дані для відстеження геолокації не застосовуватимуться.

Telegram отримав ще ряд оновлень

Окрім цього, протягом останніх кількох місяців Телеграм отримав ще ряд оновлень. Найбільше змін відбулося в плані емоджі, тобто реакцій на повідомлення. Зокрема в особистих чатах і групах з’явилося розширене меню реакцій. Тепер нові реакції доступні всім користувачам, а не лише тим в кого Преміум підписка. Також є зручне сортування реакцій. Ті, які ви використовуєте найчастіше, завжди відображатимуться зверху. Підписники Преміум можуть ставити до трьох реакцій на одне повідомлення.

Попри зміну політики конфіденційності Телеграм й надалі залишається безпечним месенджером, до якого не мають доступу спецслужби.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Samsung готує смартфон із 10-дюймовим екраном і тристулковим дизайном

    Компанія Samsung активно працює над створенням інноваційного смартфона з трьома складними секціями, вихід якого очікується…

    17.11.2024

    Samsung захопила більше половини ринку складних смартфонів

    Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…

    17.11.2024

    Стартап Ілона Маска xAI отримає $6 млрд на навчання АІ-моделей

    Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…

    17.11.2024

    Samsung виявила значну кількість помилок в оболонці One UI 7

    Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…

    17.11.2024

    Що представить Apple навесні: iPhone SE 4, MacBook Air M4 і не тільки

    Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…

    17.11.2024

    Генеральний директор Huawei назвав дату дебюту Mate 70

    Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…

    17.11.2024