“Унікальний” китайський процесор виявився перейменованим чипом Intel

UPG

На початку травня китайський виробник мікросхем PowerLeader провів масштабну презентацію процесора Powerstar P3. Подробиць про чип тоді не було, проте в компанії стверджували, що їхня розробка набагато продуктивніша за будь-які інші китайські процесори архітектури x86. Що ж, виявилося, що Powerstar P3 і справді спритніший за інші китайські чіпи. Щоправда, розробкою PowerLeader його складно назвати.

Про те, що Powerstar P3 може бути банально перейменованим процесором від Intel, закралися підозри ще під час презентації. Зовні новинка виявилася вже дуже схожою на Intel Core i3-10105 сімейства Comet Lake трирічної давності.

Вчора ці підозри підтвердилися завдяки появі перших тестів Powerstar P3 у бенчмарку Geekbench 5. Процесор не тільки зовні схожий на Core i3, а й за характеристиками абсолютно з ним збігається. І продуктивність така ж, як у чіпа Intel десятого покоління. Китайський “прорив” виявився перейменованим американським процесором, який вийшов три роки тому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Чогось я не здивований ,комуністична система як у совку була-вкрасти розробку і видати за своє,китайці не такі розумні як здається,просто в них дешева робоча сила от чому корпорації побудували там заводи,якби не це,була б Північна Корея.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я