Winamp перезапустили – тепер це онлайн-стримінг

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Llama Group перезапустила проєкт Winamp – тепер це не офлайн-плеєр, а музичний сервіс з ексклюзивними треками, інтернет-радіостанціями та подкастами. Музикантам доступ до особистих кабінетів було відкрито місяць тому, тому вони вже почали заливати свої релізи і встановлювати розцінки.

У розділі Fanzone доступна музика в різних жанрах (поки що дуже мало), радіостанції (поки що толком не працюють) і подкасти (російськомовних немає і невідомо, чи з’являться). Частину контенту можна слухати безкоштовно, а для прослуховування деяких релізів потрібно оформляти підписку на музикантів.

Вартість підписки встановлена самими музикантами – в діапазоні від 1 до 999 доларів на місяць. Мобільного додатка Winamp поки що немає, але Llama Group обіцяла, що він з’явиться. У поточному стані користуватися цим стримінгом майже неможливо, він постійно падає (чи то від напливу користувачів, чи то через криворукість його творців).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.