Новини України та Світу

У Telegram є ліміт повідомлень. Як перевірити, скільки залишилося до видалення листування

Share

Один із користувачів з’ясував, що Telegram досі не позбувся ліміту відправлених і отриманих повідомлень. Якщо перевищити цей ліміт, видалятимуться найстаріші повідомлення.

У Telegram дві “скриньки” для зберігання повідомлень – для тих чатів і груп, куди користувач може писати, і для каналів, які доступні йому тільки в режимі читання. Сумарний ліміт для кожної “скриньки” становить приблизно 3 мільйони повідомлень, але кількість повідомлень в одному чаті або каналі не може перевищувати мільйона.
Дізнатися, скільки повідомлень міститься в чаті або групі, доволі просто: потрібно зайти в листування, натиснути на кнопку пошуку і набрати + (плюс) або – (дефіс) – ви побачите кількість повідомлень. Якщо їх значно менше мільйона, можна не турбуватися, старе листування навряд чи почне видалятися.

З підрахунком загального числа повідомлень трохи складніше. Вручну їх ніяк не порахувати, навіть якщо пройтися всіма чатами, адже до ліміту включено, зокрема, ті повідомлення, які були видалені вами або вашими співрозмовниками. На допомогу прийде бот accountcountbot: запустіть його, він звернеться до внутрішніх інструментів Telegram і покаже ID повідомлення. Якщо цей ID перевищує 3 мільйони, отже, ваші старі повідомлення, найімовірніше, вже видаляються, а якщо близько до цього значення, то скоро почнуть видалятися. Способів повернути видалені повідомлення не існує.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Щоб не втратити цінне листування, має сенс заархівувати його (це можна зробити через десктопну версію Telegram). Інший варіант – вийти з групових чатів, у яких ви не спілкуєтеся, якщо вам не особливо цікава їхня тематика. У ліміті враховуються не тільки ті повідомлення, які ви відправляєте, а й ті, що отримуєте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Bitcoin під загрозою глобального контролю з боку регулюючих органів

    Метт Коралло, один із провідних розробників Bitcoin, попереджає про майбутнє глобальне регулювання провідної блокчейн-мережі. На…

    16.05.2024

    Нові iPad Pro постачаються з кабелем USB-C відповідного кольору

    Сьогодні день запуску M4 iPad Pro, тож користувачі починають розбирати новий iPad і відчувати його…

    15.05.2024

    Компанія Vodafone запускає власну версію штучного інтелекту: що зміниться для абонентів

    Один з найбільших мобільних операторів України поділився цікавою інформацією. Виявляється, що компанія протягом тривалого періоду…

    15.05.2024

    Apple анонсувала нові опції в iOS 18

    Apple почала тизерити нові функції, які стануть доступними на смартфонах після виходу iOS 18. Поки…

    15.05.2024

    У iOS 18 можна буде запускати програми голосом, причому без участі Siri

    Однією з найцікавіших функцій iOS 18, яку Apple анонсувала сьогодні, стане можливість запуску додатків або…

    15.05.2024

    Помилка в iOS 17.5 призводить до появи старих видалених фотографій

    На Reddit почали з'являтись повідомлення про те, що в останньому оновленні iOS 17.5 з'явилася помилка,…

    15.05.2024