У Telegram є ліміт повідомлень. Як перевірити, скільки залишилося до видалення листування

UPG

Один із користувачів з’ясував, що Telegram досі не позбувся ліміту відправлених і отриманих повідомлень. Якщо перевищити цей ліміт, видалятимуться найстаріші повідомлення.

У Telegram дві “скриньки” для зберігання повідомлень – для тих чатів і груп, куди користувач може писати, і для каналів, які доступні йому тільки в режимі читання. Сумарний ліміт для кожної “скриньки” становить приблизно 3 мільйони повідомлень, але кількість повідомлень в одному чаті або каналі не може перевищувати мільйона.
Дізнатися, скільки повідомлень міститься в чаті або групі, доволі просто: потрібно зайти в листування, натиснути на кнопку пошуку і набрати + (плюс) або – (дефіс) – ви побачите кількість повідомлень. Якщо їх значно менше мільйона, можна не турбуватися, старе листування навряд чи почне видалятися.

З підрахунком загального числа повідомлень трохи складніше. Вручну їх ніяк не порахувати, навіть якщо пройтися всіма чатами, адже до ліміту включено, зокрема, ті повідомлення, які були видалені вами або вашими співрозмовниками. На допомогу прийде бот accountcountbot: запустіть його, він звернеться до внутрішніх інструментів Telegram і покаже ID повідомлення. Якщо цей ID перевищує 3 мільйони, отже, ваші старі повідомлення, найімовірніше, вже видаляються, а якщо близько до цього значення, то скоро почнуть видалятися. Способів повернути видалені повідомлення не існує.

Щоб не втратити цінне листування, має сенс заархівувати його (це можна зробити через десктопну версію Telegram). Інший варіант – вийти з групових чатів, у яких ви не спілкуєтеся, якщо вам не особливо цікава їхня тематика. У ліміті враховуються не тільки ті повідомлення, які ви відправляєте, а й ті, що отримуєте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я