Новини України та Світу

ПриватБанк почав блокувати карти ще однієї категорії своїх клієнтів

Share
Час читання: 2 хв.

ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів, які використовують їх для допомоги ЗСУ. Названо причину такого рішення фінустанови.

Не замислилась і картку заблокували

Українка, зареєстрована на сайті Мінфіну під ніком TinaKul, залишила скаргу на роботу ПриватБанку. Жінка повідомила, що після початку повномасштабних бойових дій вирішила займатися волонтерською діяльністю. Вона збирала допомогу для потреб ЗСУ — і кількість платіжних операцій з картки збільшилася. Клієнтка приймала перекази від благодійників та інших волонтерів, надсилала на запити або знімала, щоб сплатити за гуманітарні поставки.

  • При цьому клієнтка не зареєструвалася у реєстрі волонтерів та не відкрила рахунок ФОП. У результаті представники банку заблокували її картку та вимагали надати документи, що підтверджують рух коштів.
  • TinaKul не думала, що ПриватБанк, як і інші банки, проводить фінансовий моніторинг. Тому у співробітників виникли питання про джерело надходжень та напрямки витрат.

«Частину документів я подала до відділення банку, потім вислала чеки (про закупівлю товару всього за два дні на суму понад 30 тис. грн), яких накопичилося багато. Але того ж тижня мої рахунки заблокували. Звернулася на гарячу лінію за номером 3700, де оператор сказав, що нічим допомогти не може», – сказала клієнтка.

Що відповіли у ПриватБанку

Співробітниця банку пояснила, що якщо людина не може прозвітувати про джерела надходжень великих сум, шансів на розблокування картки майже немає. TinaKul порадили відкрити рахунок в іншому банку, куди переведуть решту коштів на балансі.

«Просимо вибачення від імені банку за можливі незручності. Вам надіслали на пошту список необхідних документів та додатково колеги зв’язувалися з вами у телефонному режимі та документів не отримали. Коли зможете надати документи, напишіть, будь ласка, до нашого чату або на сайті банку», — відповів ПриватБанк.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    У чому різниця між акумуляторами iPhone 16 та Android

    З'явились точні дані щодо акумуляторів нового iPhone 16. В Apple традиційно не розголошують точну ємність…

    14.12.2024

    Samsung розраховує на стратегію Apple для збільшення попиту на свої телефони

    Телефони Galaxy S25 вже не за горами, і вони зіткнуться з серйозними труднощами з боку…

    14.12.2024

    Топ-5 бюджетних смартфонів з чудовими екранами

    Наші експерти склали добірку з п'яти найкращих і найбюджетніших смартфонів з хорошими IPS-екранами. Хто увійшов…

    14.12.2024

    Найбільші технологічні досягнення 2024 року: 5 інновацій, які здивували світ

    2024 рік став переломним для технологій, які не лише змінили окремі галузі, а й наблизили…

    14.12.2024

    Meta планує використовувати ядерні центри для обробки даних штучного інтелекту

    Обробка запитів за допомогою генеративного штучного інтелекту — це серйозне навантаження для дата-центрів, які одночасно…

    14.12.2024

    Бюджетні моделі Redmi Note 14: розкрито вигляд і параметри

    Завдяки опублікованим індійським ресурсом фото та інформації стало відомо, що базовий Redmi Note 14 4G…

    14.12.2024