Новини України та Світу

ПриватБанк почав блокувати карти ще однієї категорії своїх клієнтів

Share
Час читання: 2 хв.

ПриватБанк почав блокувати карти волонтерів, які використовують їх для допомоги ЗСУ. Названо причину такого рішення фінустанови.

Не замислилась і картку заблокували

Українка, зареєстрована на сайті Мінфіну під ніком TinaKul, залишила скаргу на роботу ПриватБанку. Жінка повідомила, що після початку повномасштабних бойових дій вирішила займатися волонтерською діяльністю. Вона збирала допомогу для потреб ЗСУ — і кількість платіжних операцій з картки збільшилася. Клієнтка приймала перекази від благодійників та інших волонтерів, надсилала на запити або знімала, щоб сплатити за гуманітарні поставки.

  • При цьому клієнтка не зареєструвалася у реєстрі волонтерів та не відкрила рахунок ФОП. У результаті представники банку заблокували її картку та вимагали надати документи, що підтверджують рух коштів.
  • TinaKul не думала, що ПриватБанк, як і інші банки, проводить фінансовий моніторинг. Тому у співробітників виникли питання про джерело надходжень та напрямки витрат.

«Частину документів я подала до відділення банку, потім вислала чеки (про закупівлю товару всього за два дні на суму понад 30 тис. грн), яких накопичилося багато. Але того ж тижня мої рахунки заблокували. Звернулася на гарячу лінію за номером 3700, де оператор сказав, що нічим допомогти не може», – сказала клієнтка.

Що відповіли у ПриватБанку

Співробітниця банку пояснила, що якщо людина не може прозвітувати про джерела надходжень великих сум, шансів на розблокування картки майже немає. TinaKul порадили відкрити рахунок в іншому банку, куди переведуть решту коштів на балансі.

«Просимо вибачення від імені банку за можливі незручності. Вам надіслали на пошту список необхідних документів та додатково колеги зв’язувалися з вами у телефонному режимі та документів не отримали. Коли зможете надати документи, напишіть, будь ласка, до нашого чату або на сайті банку», — відповів ПриватБанк.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung інтегрує у свої телевізори штучний інтелект

    Samsung анонсувала телевізори з інтегрованим штучним інтелектом (ШІ), який дозволить користувачам керувати пристроями розумного будинку…

    05.10.2024

    Глава Epic Games Тім Суїні заявив про падіння інтересу до ААА-ігор

    Глава Epic Games, Тім Суїні, заявив, що сучасні ААА-ігри не відповідають очікуванням гравців, що негативно…

    05.10.2024

    У 2024 році більше половини смартфонів оснащено камерами вище 50 Мп

    У 2024 році якість камер у смартфонах досягла нового піку, про що свідчить звіт Counterpoint…

    05.10.2024

    Не тільки павербанк і ліхтар: 5 корисних речей для блекаутів

    На випадок перебоїв з електропостачанням важливо запастись зарядом акумуляторів і надійним зв'язком. Знадобиться павербанк для…

    05.10.2024

    DxOMark: дисплей iPhone 16 Pro Max гірший, ніж у попередніх моделей iPhone 15 Pro та Pro Max

    Фахівці DxOMark оцінили екран iPhone 16 Pro Max після оцінки камери. Що ще відомо про…

    05.10.2024

    Valve представила дані про обладнання, яке використовують гравці Steam

    У вересні 2024 року компанія Valve опублікувала дані про те, яке обладнання використовують користувачі Steam.…

    05.10.2024