Новини України та Світу

Пошуковик Google зміниться назавжди – деталі

Share
Час читання: < 1 хв.
Компанія Google має намір представити свого конкурента системі ChatGPT від OpenAI. Про це пишуть в Engadget.

Раніше ми вже розповідали про новий світовий тренд — нейромережевий чат-бот ChatGPT. Цей сервіс буквально підірвав інтернет; ним користуються діти у школі, журналісти та пенсіонери, деяким людям він навіть замінює класичну пошукову систему. Спробувати його можна навіть в Україні. Схоже, Google серйозно стривожена такою популярністю пошукового ШІ.

Згідно з джерелом, Google незабаром представить власну ШІ-розробку AI Search, яка має скласти конкуренцію ChatGPT. Загалом у 2023 році (швидше за все, у травні) компанія збирається представити не менше 20 програмних продуктів на базі нейромереж. Вінцем цих планів стане свій чат-бот для пошукової системи Google.

Зараз розробники та експерти Google працюють над тим, щоб їхня нейромережа AI Search видавала найбільш вірну інформацію і подавала її в етичній формі. Повідомляється, що при розробці пошукового чат-бота в пріоритеті у компанії безпека даних, точність інформації, що видається, і швидке блокування фейків.

Цікаво, що анонс майбутнього конкурента ChatGPT від Google збігся з масовим скороченням співробітників — загалом Google звільнила близько 12 000 людей.

“Я впевнений у величезних можливостях, що відкриваються перед нами, завдяки силі нашої місії, цінності наших продуктів і послуг та нашим раннім інвестиціям в ІІ” , – написав Сундар Піча, гендиректор Google. Нагадаємо, що раніше на хвилі популярності ChatGPT про інвестиції в пошукові ІІ оголосили Bing і Microsoft. 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Google
  • Останні записи

    У чому різниця між акумуляторами iPhone 16 та Android

    З'явились точні дані щодо акумуляторів нового iPhone 16. В Apple традиційно не розголошують точну ємність…

    14.12.2024

    Samsung розраховує на стратегію Apple для збільшення попиту на свої телефони

    Телефони Galaxy S25 вже не за горами, і вони зіткнуться з серйозними труднощами з боку…

    14.12.2024

    Топ-5 бюджетних смартфонів з чудовими екранами

    Наші експерти склали добірку з п'яти найкращих і найбюджетніших смартфонів з хорошими IPS-екранами. Хто увійшов…

    14.12.2024

    Найбільші технологічні досягнення 2024 року: 5 інновацій, які здивували світ

    2024 рік став переломним для технологій, які не лише змінили окремі галузі, а й наблизили…

    14.12.2024

    Meta планує використовувати ядерні центри для обробки даних штучного інтелекту

    Обробка запитів за допомогою генеративного штучного інтелекту — це серйозне навантаження для дата-центрів, які одночасно…

    14.12.2024

    Бюджетні моделі Redmi Note 14: розкрито вигляд і параметри

    Завдяки опублікованим індійським ресурсом фото та інформації стало відомо, що базовий Redmi Note 14 4G…

    14.12.2024