У Viber дали 5 порад, як захистити свої дані під час війни

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Команда Rakuten Viber публікує рекомендації щодо захисту конфіденційності та забезпечення конфіденційності спілкування. Нижче наведено поради для розробників месенджерів.

Реклама

Порада №1: захистіть важливі чати за допомогою PIN-коду

Будь-який чат у Viber можна приховати зі списку та захистити PIN-кодом. Тож навіть якщо телефон потрапить до чужих рук і буде розблокований (наприклад, при перевірці окупованої території), ці чати не будуть виявлені та прочитані.

Увімкнути параметри:

  • На пристроях iOS: назва чату у верхній частині екрана → «Приховати контакти» → Встановити PIN-код;
  • На пристрої Android: перейдіть у Чат → Налаштування (символ із трьома крапками у верхньому правому куті) → «Інформація про чат» → «Приховати цей контакт» → Встановити PIN-код.

Порада №2: використовуйте зникаючі повідомлення

Установлений таймер автоматично видаляє повідомлення через вибраний проміжок часу, тому сторонні люди не матимуть доступу до вашого телефону, щоб прочитати важливі повідомлення.

Ще один важливий момент: одержувачі таких повідомлень не зможуть перехопити вміст повідомлення, а власники iPhone будуть проінформовані про запит одержувача зробити скріншот або переслати текст третій стороні.

Включати:

Натисніть іконку з часом в чаті один на один → встановіть потрібний таймер, протягом якого повідомлення має зникнути.

Порада №3: не турбуйтеся про конфіденційність під час спілкування

Завдяки захисту за замовчуванням у вигляді наскрізного шифрування повідомлення в приватних чатах ніхто не може прочитати, включно з командою Viber. Повідомлення не зберігаються на сервері. Ключ дешифрування доступний лише учасникам спілкування. Те саме стосується голосових дзвінків «один на один».

Порада №4: установіть статус «онлайн»/«перегляд».

Інформацію про факт відкриття месенджера, перебування в Інтернеті та прочитання повідомлення можна приховати, виконавши ряд дій:

Налаштування→Конфіденційність→Перегляд/Онлайн→Зніміть прапорець.
Ви можете змінити статус «онлайн» не більше одного разу на день. Відключення опції «Переглянуто» не дозволяє співрозмовнику дізнатися, чи було повідомлення прочитано.

Порада №5: обмежте приєднання до груп

Виберіть, хто може додавати вас до приватних групових чатів. Це дозволило б підтримувати інформаційну гігієну під час війни.

програма:

«Налаштування» → «Конфіденційність» → «Додати до налаштувань групи».
Порада №6: налаштуйте двоетапну перевірку облікових записів і особистих даних за допомогою електронної пошти та PIN-коду

Активація цієї функції гарантує, що тільки ви зможете створити обліковий запис у Viber зі своїм номером телефону.

Програма налаштування:

«Налаштування» → «Конфіденційність» → «Двоетапна перевірка».

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ