Тарифи мобільних операторів для пенсіонерів. Без абонплати або з мінімальною платою

Відразу прояснимо ситуацію, що мають на увазі під тарифними планами для пенсіонерів. Люди похилого віку часто не використовують мобільний інтернет на постійній основі, зараз немає на увазі перегляд новин і стрічки фейсбуку перебуваючи вдома з підключеним WI-FI. Крім цього, досі в нашому суспільстві існує близько 20 відсотків користувачів зі звичайними телефонами, а їм підключення до мережі інтернет взагалі не потрібне. Як усі пенсіонери вимагають тарифні плани з мінімальною абонплатою, а краще взагалі без неї.

Тарифи з мінімальною абонплатою для пенсіонерів

Одразу слід зазначити, що тарифних планів серед таких мобільних операторів як «Водафон», «Київстар», «Лайфсел» без абонплати — не існує. Єдиний варіант не платити нічого оператору – це мати цим картку і на рахунку має бути менше однієї гривні. Справа в тому, що якщо буде сума в 3 або 7 або 10 грн, то зніматиметься плата або за денний пакет послуг, або за дзвінки в мережі по 3 грн. У будь-якому випадку оператор (будь-який) придумає за що зняти.

Київстар

Компанія «Київстар» має тарифи на дзвінки для батьків. Який, власне, і призначався для таких випадків.

  • Абонплата цього тарифу — 75 грн.

Vodafone

Спеціальних тарифних планів компанія «Водафон» не має, але за належного прагнення можна підключити спеціальний тариф 4g SMART XS.

  • Абонплата цього пакета складає 55 грн.,
  • до неї входить 100 хвилин на інші оператори,
  • безлім всередині мережі Водафон.

Проблема тарифу 4g смарт полягає в тому, що для його підключення потрібно щонайменше 6 місяців не поповнювати рахунок «Водафон». А потім після закінчення часу випрошувати більш дешевий тариф із погрозами переходу до іншого оператора.

На другому місці за ціною стоїть стандартний тариф «Супер НІ СТАРТ».

  • Абонплата в тарифі становить 125 грн,
  • у цьому пакеті можна відключити інтернет та абонплата зменшитися до 100 грн на місяць.

Безумовно це набагато більше ніж 55, але підключити цей тариф може кожен без будь-яких зволікань і контрактів.

lifecell

Компанія «lifecell», як і «Київстар», має у своєму арсеналі тарифний план під назвою «Дзвінкий БЕЗМІЖ». Суть тарифу полягає в тому, що з абонплатою 50 грн (якщо номер персоніфікований) ви отримуєте безліміт на Лайфселл та 250 хвилин на інших операторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я