У США ухвалили Закон про чіпи, або CHIP-plus, що стимулює виробництво напівпровідників у країні. Це зроблено для того, щоб повністю зосередити технологію в країні. Також це перші санкції проти Китаю.
Згідно з документом, провідні корпорації, які займаються виробництвом напівпровідників, отримають державні субсидії. Гравцям ринку доведеться визначитися, вони продовжать нарощувати потужності у КНР або перейдуть до США. Якщо компанії приймають пропозицію США, то не зможуть робити в Китаї чіпи наступних поколінь, окрім тих, що вже збираються за 28-нанометровим техпроцесом.
Наголошується, що закон CHIP-plus може всерйоз вдарити по таких корпораціях, як Intel та тайванська TSMC. Ці компанії намагалися весь свій бізнес збудувати в Китаї. При цьому TSMC не може модернізувати виробництво або розширити фактичні потужності. Це може далеко відкинути тайванського виробника у конкурентних перегонах.
Всі відомі компанії на кшталт тих самих Intel, TSMC, Samsung та інших повинні будуть визначитися. Якщо вони продовжать розвивати потужності в Китаї, то при отриманні державних субсидій у США будуть зобов’язані повернути всю суму державі.
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…
Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…