В Android 13 з’явиться альтернатива універсальному буферу обміну Apple

На конференції для розробників I/O 2022 було представлено різні нововведення Android 13. Google показала, як зміниться взаємодія між пристроями, підключеними до одного облікового запису. Обмінюватись інформацією між ними стане набагато простіше.

Як було показано під час презентації , в Android 13 при копіюванні тексту або зображення користувач зможе не тільки відредагувати його, але й передати цю інформацію на свій інший пристрій за допомогою технології Nearby Share. Поки неясно, чи буде це працювати тільки для гаджетів в рамках одного облікового запису Google, або відправити скопійований контент можна буде на будь-який смартфон, планшет або комп’ютер поблизу.

Після надсилання тексту або зображення буде доступно для вставлення в будь-якому місці на пристрої-одержувачі. Як було показано у прикладі, на смартфоні скопіювали зображення та передали на планшет, де його шляхом звичайної вставки додали у презентацію.

І хоча запропонований Google варіант поступається за зручністю «Універсальному буферу обміну» Apple, нововведення суттєво спрощує обмін даними між особистими пристроями, дозволивши залишити в минулому відправлення повідомлень або використання різних хмарних сервісів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я