Новини України та Світу

З 14 травня месенджер WhatsApp стане платним

Share
Час читання: < 1 хв.

Користуватися WhatsApp можна абсолютно безкоштовно, і це справді одна з головних причин, чому більшість людей активно використовують це програмне забезпечення, знаходячи його максимально привабливим за сукупністю особливостей. Проте вже незабаром ситуація зміниться, бо починаючи з 14 травня, за попередніми даними, цей найбільший у світі месенджер стане платним.

Відбудеться це у зв’язку з рішенням компанії ввести платну підписку, а її згадку вдалося виявити в останніх версіях месенджера, доступних для завантаження з магазинів App Store та Google Play. Усі користувачі зможуть оформити платну передплату, щоб почати використовувати це програмне забезпечення повною мірою без обмежень.

Якщо поки що всі можливості програмного забезпечення були однаково доступні всім користувачам, то вже починаючи з 14 травня ситуація має змінитися, тому що для використання всіх функціональних можливостей WhatsApp доведеться платити гроші. Скільки коштуватиме платна підписка – невідомо, проте з великою ймовірністю програмне забезпечення стягуватиме близько $1 долара щомісяця, або запровадить підписку на один рік за $10 доларів.

Згідно з інформацією у версії програми для Android та iOS, в одному з наступних оновлень з’явиться платна підписка, оплачуючи яку можна буде користуватися месенджером у рамках одного облікового запису одразу на кількох мобільних пристроях. Іншими словами, платити гроші доведеться за синхронізацію даних та за свою власну зручність.

Потім, з часом, нові функції та можливості в месенджері можуть бути доступні лише тим, хто оформлять платну підписку. Враховуючи той факт, якою популярністю користується WhatsApp, розробники можуть почати заробляти мільярди доларів щорічно, роблячи це лише за рахунок платної підписки та доступу до тих функцій, які виявляться недоступними у безкоштовній версії програмного забезпечення.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: WhatsApp
  • Останні записи

    Штучний інтелект може замінити до 50% працівників великих компаній

    Майже половина роботодавців планує скоротити штат співробітників у найближчі п'ять років завдяки автоматизації завдань за…

    10.01.2025

    Складено рейтинг трьох найкращих дешевих смартфонів 2025 року

    Наша редакція склала добірку з трьох найкращих смартфонів, вартість яких нижче 10 тис. гривень. Що…

    10.01.2025

    AirPods лякають власників дивними звуками, навіть коли не використовуються

    Власники AirPods Pro 2 зіткнулися з несподіваною особливістю роботи своїх навушників, яка може викликати подив…

    10.01.2025

    Найочікуваніші новинки Apple в 2025 році: 5 пристроїв, які здивують

    2025 рік тільки розпочався, але, за прогнозами інсайдерів, вже в найближчі місяці Apple представить нові…

    10.01.2025

    Шанувальники S Pen можуть бути розчаровані новим Galaxy S25 Ultra

    З виходом Galaxy S25 Ultra легендарна ручка S Pen може втратити частину своїх функцій. Це…

    10.01.2025

    Витік розкрив характеристики камер iPhone 17 Pro: всі сенсори на 48 Мп

    Надійне джерело, яке неодноразово точно прогнозувало вдосконалення камер iPhone, підтвердило, що в новій лінійці iPhone…

    10.01.2025