У двох окупованих областях росіяни відключили зв’язок та інтернет

У суботу, 30 квітня, жителі Херсонської та частини Запорізької областей почали відчувати проблеми з інтернетом та мобільним зв’язком, а потім ці послуги повністю зникли. На Telegram-каналі Держспецзв’язку розповіли, що це справа рук окупантів.

Зазначається, що причиною відключення зв’язку та інтернету є обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих галузях.

У відомстві зазначили, що окупанти почали розповсюджувати фейки про те, що зв’язок відключила українська сторона. Але у Держспецзв’язку заперечують свою причетність та заявляють, що виступають за максимальний доступ українців до засобів зв’язку. Також повідомляється, що Україна не покине своїх громадян і незабаром усі окуповані території будуть звільнені від російських військ.

У Держспецзв’язку розповіли, що навіть якщо солдати РФ відключили українське ефірне мовлення, зв’язок та інтернет, наші громадяни можуть слухати радіо на середніх хвилях (1278, 1404, 873, 657 кГц) за допомогою старих приймачів:

Також українські канали розкодовані на супутнику:

  • супутник: Hotbird 13;
  • частота: 11219 МГц;
  • поляризація: H (горизонтальна);
  • символьна швидкість: 29900;
  • корекція помилок: FEC 3/5.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я