Обсяги онлайн продажів в Україні за останній рік зросли на рекордні 86%, що майже вдвічі перевищує світові тренди. Цьому сприяли як пандемія та прискорення диджиталізації, так і значний ривок у технічному розвитку місцевих онлайн-сервісів та зручності їх використання, повідомляє UBR.
Тепер робити замовлення в інтернеті для українців стало мало не звичкою. Активно стали також з’являтися нові інтернет-послуги, які викликають до себе інтерес можливістю швидко отримати необхідну послугу і заощадити час, йдеться в дослідженні глобальної мережі партнерських програм Admitad.
“Онлайн-кінотеатри дозволяють отримати доступ до новинок кіноіндустрії сидячи на дивані, доставка їжі – уникнути готування та важких пакетів, квиткові оператори – вибрати кращі місця та не стояти в черзі кас. Але є й складніші послуги, як, наприклад, медичні аналізи вдома або онлайн-освіта” , – уточнюють експерти.
Виходячи з кількості замовлень, найбільшою популярністю у 2021 році серед українців користувалися телекомунікаційні послуги (38,2%), онлайн-освіта (24,8%), а також квитки на заходи та розваги (15,7%). Причому, у першій категорії найбільший попит у покупців викликали онлайн-кінотеатри.
Аналітики пов’язують цю тенденцію з посиленням карантину, в рамках якого частина людей втратила можливість відвідувати місця громадського харчування та торгові центри.
Якщо ж порівнювати з минулим роком, то найбільшого приросту отримали квиткові оператори (106%) та онлайн-освіта (30%).
“Ці категорії лідирують за всіма параметрами: попит, сума доходу та заробіток фахівців з настроювання інтернет-реклами” , – повідомляють в Admitad.
Щодо сум замовлень, тут ситуація трохи відрізняється, оскільки продажі у квиткових операторів та витрати на онлайн-навчання майже рівні: 44% проти 40%. Загалом, саме функція продажу квитків через інтернет цього року зросла майже у 2,5 рази порівняно з минулим роком.
Простежуються також істотні зміни за середнім чеком українських користувачів. Незважаючи на коронакризу, вона виросла на 134% і на даний момент становить 410 грн ($15,2). За цим показником Україна входить до топ-10 європейських країн: сусідить із Францією ($22,9) та Австрією ($23,9), і випереджає Нідерланди ($14,6).
Онлайн-покупки українці найчастіше роблять на підставі реклами в соцмережах, тому частина з них – спонтанні. Також активно використовують різного роду знижки та промокоди.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…