На що українці витрачають гроші онлайн: середній чек

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Обсяги онлайн продажів в Україні за останній рік зросли на рекордні 86%, що майже вдвічі перевищує світові тренди. Цьому сприяли як пандемія та прискорення диджиталізації, так і значний ривок у технічному розвитку місцевих онлайн-сервісів та зручності їх використання, повідомляє UBR.

Тепер робити замовлення в інтернеті для українців стало мало не звичкою. Активно стали також з’являтися нові інтернет-послуги, які викликають до себе інтерес можливістю швидко отримати необхідну послугу і заощадити час, йдеться в дослідженні глобальної мережі партнерських програм Admitad.

“Онлайн-кінотеатри дозволяють отримати доступ до новинок кіноіндустрії сидячи на дивані, доставка їжі – уникнути готування та важких пакетів, квиткові оператори – вибрати кращі місця та не стояти в черзі кас. Але є й складніші послуги, як, наприклад, медичні аналізи вдома або онлайн-освіта” , – уточнюють експерти.

Реклама

Виходячи з кількості замовлень, найбільшою популярністю у 2021 році серед українців користувалися телекомунікаційні послуги (38,2%), онлайн-освіта (24,8%), а також квитки на заходи та розваги (15,7%). Причому, у першій категорії найбільший попит у покупців викликали онлайн-кінотеатри.

Аналітики пов’язують цю тенденцію з посиленням карантину, в рамках якого частина людей втратила можливість відвідувати місця громадського харчування та торгові центри.

Якщо ж порівнювати з минулим роком, то найбільшого приросту отримали квиткові оператори (106%) та онлайн-освіта (30%).

“Ці категорії лідирують за всіма параметрами: попит, сума доходу та заробіток фахівців з настроювання інтернет-реклами” , – повідомляють в Admitad.

Щодо сум замовлень, тут ситуація трохи відрізняється, оскільки продажі у квиткових операторів та витрати на онлайн-навчання майже рівні: 44% проти 40%. Загалом, саме функція продажу квитків через інтернет цього року зросла майже у 2,5 рази порівняно з минулим роком.

Простежуються також істотні зміни за середнім чеком українських користувачів. Незважаючи на коронакризу, вона виросла на 134% і на даний момент становить 410 грн ($15,2). За цим показником Україна входить до топ-10 європейських країн: сусідить із Францією ($22,9) та Австрією ($23,9), і випереджає Нідерланди ($14,6).

Онлайн-покупки українці найчастіше роблять на підставі реклами в соцмережах, тому частина з них – спонтанні. Також активно використовують різного роду знижки та промокоди.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ